Reklamy
Nieruchomości

Trzeci etap ATAL Marina Apartamenty dostępny w sprzedaży

ATAL S.A. poszerza ofertę w Warszawie. Można już nabywać mieszkania w trzecim etapie inwestycji ATAL Marina Apartamenty. Osiedle znajduje się przy ulicy Krzyżówki, tuż obok Kanału Żerańskiego – w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części Białołęki. Jest to doskonałe miejsce dla aktywnych osób ceniących wysoki standard. Dosprzedaży trafiły właśnie 254 mieszkania i 14 lokali usługowych. Cenamkw. wynosi 6 100 złotych brutto, a za apartamenty na najwyższych kondygnacjach 6 500 złotych brutto.

Kompleks ATAL Marina Apartamenty został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców stolicy – pierwszy etap został już zakończony, a wszystkie mieszkania znalazły właścicieli. Prace budowlane trwają w drugim etapie inwestycji – sprzedanych lub zarezerwowanych jest już 148 z 244 lokali w trzech budynkach. W obiektach będzie łącznie 319 miejsc parkingowych. Architekci uwzględnili także potrzeby rowerzystów i motocyklistów tworząc dla nich odrębne stanowiska. Ponadto, dla wygody przyszłych mieszkańców, w ATAL Marina Apartamenty II znajdzie się 25 lokali handlowo – usługowych, a ich klienci będą mogli skorzystać z dodatkowych miejsc postojowych.

ATAL Marina Apartamenty III powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie drugiego etapu osiedla. Składać się będzie z trzech budynków o sześciu i siedmiu kondygnacjach, w których znajdą się 254 mieszkania. Przyszli lokatorzy będą mogli wybierać spośród szerokiego wachlarza metraży – od kawalerek o powierzchni 33,39 mkw. aż do stumetrowych 4-pokojowych apartamentów – niektóre z nich będą dwupoziomowe. Do każdego z lokali przynależeć będzie balkon lub taras, a do mieszkań na parterze – prywatny przydomowy ogródek. W garażu podziemnym oraz na terenie osiedla znajdzie się łącznie 337 miejsc parkingowych dla samochodów, a także 68 dla motocykli. W kompleksie zaprojektowano również 14 lokali handlowo – usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 mkw.

ATAL Marina Apartamenty III będzie charakteryzowała się nowoczesnym stylem. Szare ściany elewacji komponować się będą z posadzkami tarasów w kolorze drewna. Lekkości obiektom nadadzą balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji. Nowoczesny projekt architektoniczny sprawi, że osiedle będzie funkcjonalne. Usytuowanie budynków dłuższymi bokami w kierunku wschodnim i zachodnim, zapewni maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na zielone dziedzińce, powstanie tam nowoczesny plac zabaw. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kompleks mieszkaniowy ATAL Marina Apartamenty powstaje w rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części Białołęki. Można stąd wygodnie dojechać samochodem do Mostu Północnego, a autobusami z ulicy Modlińskiej można łatwo dotrzeć do Żoliborza, Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Przystanek autobusowy powstanie także przed samą inwestycją. Położone w pobliżu sklepy pozwolą na wygodne i kompleksowe zakupy. Natomiast tereny zielone wokół osiedla będą atrakcją dla miłośników spacerów, entuzjastów porannego joggingu, a także amatorów jazdy na rowerze. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowany jest Kanał Żerański, który prowadzi wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. Obok ATAL Marina Apartamenty budowany jest żłobek, znajduje się tu także Orlik.

Oprócz dwóch etapów kompleksu ATAL Marina, w warszawskiej ofercie ATAL S.A., znajdują się również inne projekty. Prace budowlane trwają na osiedlu Nowy Targówek I i II – nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal powstającej drugiej linii metra. W sprzedaży znajdują się również trzy etapy inwestycji Oaza Wilanów – projekt, dzięki rozbudowanej infrastrukturze rekreacyjno-sportowej, zapewni swoim mieszkańcom wiele możliwości spędzania czasu wolnego.

Planowany termin oddania do użytkowania trzeciego etapu inwestycji ATAL Marina Apartamenty to III kwartał 2017 r. Drugi etap zostanie zakończony w II kwartale 2017 roku.  Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Kuryłowicz&Associates.
Więcej informacji na www.atalmarina.pl.

ATAL S.A.

Reklamy