Reklamy
Nieruchomości

Zamiast mieszkania – dom z ogrodem w MdM

Z badań wynika, że wielu Polaków marzy o zamieszkaniu na przedmieściach, poszukując spokoju, ciszy i bezpośredniego kontaktuz naturą. Coraz więcej z nich decyduje się również na kupno wolnostojącego domu z ogrodem zamiast mieszkania w centrum aglomeracji miejskiej.

Takiej decyzji sprzyja przede wszystkim niska cena. W ramach MdM już za niespełna 400 tys. zł można cieszyć się własnym domem z 400-metrowym ogrodem w inwestycji Villa Campina, realizowanej przez J.W. Construction.

23 i 24 lipca br. na terenie inwestycji Villa Campina odbędą się Dni Otwarte, podczas których prezentowana będzie szeroka oferta domów, m.in. dostępnych z dopłatą w MdM.

– Obserwując zmieniające się preferencje klientów i rosnącą potrzebę posiadania własnej, niezależnej przestrzeni, stworzyliśmy szeroką ofertę domów jednorodzinnych. Zamiast dwupokojowego mieszkania w stolicy za tę samą kwotę proponujemy 133-metrowy dom z ok. 400-metrowym ogrodem w ramach MdM na osiedlu Villa Campina pod Warszawą – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor ds. marketingu isprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Projekt domu Majka, kwalifikujący się do programu z rządową dopłatą, zawiera dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem. Na parterze zaaranżowano hol wejściowy, duży przeszklony salon z wyjściem na taras oraz przestronną kuchnię z możliwością wydzielenia gabinetu. Dla wygody mieszkańców zaplanowano także pomieszczenie gospodarcze z oddzielnym wejściem. Na piętrze deweloper zaprojektował dwie przestronne sypialnie, łazienkę, garderobę oraz hol. Dom położony jest na ok. 380-metrowej działce i ma ok. 133 mkw. powierzchni całkowitej, w tym 40 mkw. zajmuje duży salon połączony z jadalnią i częściowo wydzieloną kuchnią.

Osiedle Villa Campina zlokalizowane w pobliżu warszawskiego Bemowa zapewnia spokojne i komfortowe życie nieopodal miejskiej aglomeracji. Bliskość Puszczy Kampinoskiej oznacza świeże powietrze i dostęp do wyjątkowych zielonych terenów – do dyspozycji mieszkańców jest wiele kilometrów szlaków turystycznych, ścieżek spacerowych i rowerowych. Zaletą położenia osiedla jest także rozwinięta komunikacja, bliskość trasy S8 oraz placówek oświatowych takich, jak publiczna szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym w odległości 500 metrów, ośrodek sportu i rekreacji wraz z basenem w Ożarowie Mazowieckim, czy centrum handlowe i kino w warszawskiej dzielnicy Bemowo, gdzie dojazd zajmuje 12 minut.

J.W. Construction Holding S.A.

Reklamy