1410 Start-up Stories and Speed Dates (7)

Serwisy tego typu cieszą się coraz większą popularnością, a zagraniczne media startupowe donoszą o zupełnie nowym trendzie, tzw. ‘social discovery’. Wspólnie dowiemy się, jak radzą sobie dwa serwisy wywodzące się z Europy Wschodniej i w jaki sposób planują umacniać swoją pozycję na rynku globalnym.

Zapraszamy na wywiady na żywo (telekonferencja Skype) z Igorem Kuznetzovem, zarządzającym relacjami z partnerami w serwisie Wishdates oraz z Andresem Susi, CEO i założycielem serwisu Flirtic. Jeśli już teraz masz pytania dotyczące serwisów Wishdates oraz Flirtic, prześlij je na adresstories@1410ventures.com

Stałym elementem spotkań jest sesja networkingowa, w formie tzw. “Speed Dates”. Dzięki niej szybko i sprawnie poznasz innych uczestników spotkania – kto wie, może znajdziesz przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów? Zachęcamy do aktywnego networkingu i nawiązywania nowych relacji – pamiętajcie o wizytówkach!

1410 Start-up Stories and Speed Dates (7) odbędzie się w środę, 30 maja 2012, o godzinie 16:45, w Laboratorium BRAMA na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji oraz rejestracja uczestnictwa na stronie www.1410startupstories-7.evenea.pl. Ilość miejsc ograniczona!

Magazyn Proseed jest patronem medialnym spotkań z serii 1410 Start-up Stories and Speed Dates.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com