6. Regionalna Konferencja CEED – idziemy na Bałkany

Warszawę odwiedzi ok. 100 przedsiębiorców z Albanii, Armenii, Bośni, Bułgarii, Kosowa, Macedonii, Czarnogóry, Rumuni, Serbii i Słowenii oraz kilkudziesięciu polskich biznesmenów. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i know-how oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba uczestników ograniczona. Rejestracja i szczegółowe informacje na www.ceed-global.org.

Głównym mówcą Konferencji będzie Jerry Colonna. Jerry karierę w świecie finansów rozpoczął na początku lat 90. Stworzył i kierował pierwszym nowojorskim funduszem inwestującym w firmy internetowe m.in. w Gamesville i Geocities sprzedany potem Yahoo za 3,7 mld USD. Pracował również dla J.P. Morgan Partners (inwestycje Private Equity), funduszu @Ventures i Hudson Heights Partners wspierającego organizacje non-profit. Magazyn Upside umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych osób nowej ekonomii a Forbes ASAP wśród najbardziej wpływowych inwestorów VC w USA. Jest aniołem biznesu (zainwestował m.in. w Twitter) oraz coachem i konsultantem biznesowym doradzający przedsiębiorcom w USA i Europie.

Moderować dyskusje będzie Johan Gorecki – przedsiębiorca (członek zespołu założycielskiego Skype’a), założyciel i dyrektor generalny Globe Forum (międzynarodowej platformy promowania innowacji, łączącej naukowców, przedsiębiorców i inwestorów), propagator idei zrównoważonego rozwoju.

Konferencja Growing Up & Out jest adresowana do wszystkich zainteresowanych nawiązaniem kontaktów i rozwojem przedsięwzięć na rynkach Europy Południowo-Wschodniej. Będzie również doskonałą okazją by poznać dynamicznie działających przedsiębiorców z tego regionu poszukujących polskich partnerów biznesowych.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com