e-Travel Forum 2012

Agenda piątej edycji e-Travel Forum w całości poświęcona będzie konwersji w turystyce on-line. Konferencja adresowana jest do menedżerów hoteli, biur podróży, portali internetowych, linii lotniczych, przewoźników kolejowych, autobusowych, promowych, a także reprezentantów uczelni oraz firm ubezpieczeniowych i consultingowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewni liczne grono prelegentów z Google.

Fanów nowatorskich technologii szczególnie może zainteresować panel: “Jak utrzymać kontakt z klientami przy pomocy aplikacji mobilnych”, natomiast przedstawicieli portali turystycznych i rezerwacyjnych prezentacja “Quo Vadis? – Ścieżki wirtualnego turysty prowadzące do zakupu”. Firmom doradczym i ubezpieczeniowym szczególnie polecamy panel dyskusyjny “Dane osobowe, a konwersja w internetowych systemach transakcyjnych, czyli jak nie zniechęcić klienta do zakupu”. Wszyscy zafascynowani sportem, z zainteresowaniem wysłuchają prezentacji “Wykorzystanie YouTube, jako platformy budującej społeczność wokół brandu, przed UEFA Euro 2012”.

Tematyka rozwiązań e-commerce stosowanych w biurach podróży i hotelach na pewno zaciekawi uczestników zajmujących się dystrybucją swojej oferty za pośrednictwem internetu oraz osoby zastanawiające się nad korzystaniem z różnych kanałów dystrybucji. Menadżerowie biur podróży będą mieli możliwość poznać opinie ekspertów oraz włączyć się do dyskusji na temat podróżowania w erze post PC.

Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma charakter edukacyjny, stąd duża liczba paneli dyskusyjnych (na których będą poruszane trudne i kontrowersyjne kwestie) i niewiele prezentacji.

Udział w e-Travel Forum 2012 to doskonała okazja na poznanie najnowszych trendów w zakresie e-commerce. Prelegenci z Polski i zagranicy przedstawią świeże spojrzenie na obecne wyzwania rynkowe oraz przedstawią najlepsze strategie, najnowsze narzędzia oraz innowacyjne rozwiązania w internetowej sprzedaży produktów turystyczno-hotelarskich.

Pełne informacje o programie i mówcach zaproszonych do udziału w e-Travel Forum 2012 oraz relacja z edycji 2011 znajdują się na stronie www.e-travelforum.pl.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com