Internet Poland Conference & Expo 2011 – podsumowanie

W dniach 8 i 9 listopada hala MT Polska była najważniejszym punktem na polskiej mapie marketingu interaktywnego. Podczas Internet Poland Conference&Expo odbtyły się trzy wydarzenia: coroczna konferencja Forum IAB, gala rozdania nagród Mixx-Awards oraz część prezentacyjno-wystawiennicza Internet Poland, w czasie której swoją ofertę zaprezentowało niemal sto firm.

Internet Poland Conference&Expo odwiedziło 2800 osób. W części wystawienniczej o powierzchni 5000 metrów kwadratowych były łącznie 94 stoiska.

Na forum IAB wystąpiło 19 prelegentów, odbyły się także 2 panele dyskusyjne. Nagrody Mixx-Awards rozdano w 17 kategoriach. W Forum IAB 2011 wzięli udział światowej sławy paneliści oraz osoby zajmujące kluczowe stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Poprzednia edycja Forum uświetniona była takimi nazwiskami jak Seth Godin czy Mike Walsh. W tym roku wystąpili między innymi Rupert Slade oraz gość specjalny, Gary Vaynerchuk.

Zdjęcia z Internet Poland znajdziecie na stronach IAB: dzień pierwszy i dzień drugi. Więcej info znajdziecie też na Facebooku a filmy na kanale w Youtube.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com