Kapitał na start – seminarium w Łodzi

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem kapitału na realizacje pomysłów biznesowych, w szczególności do osób pragnących skomercjalizować innowacyjne pomysły na biznes w branży nowych technologii, elektrotechniki, usług profesjonalnych, jak również do przedsiębiorców oraz naukowców zainteresowanych transferem wiedzy i innowacji do biznesu.
Udział w seminarium jest bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja: www.inkubator.obserwatorium.pl

Organizatorem cyklu seminariów Kapitał na start jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. W 2012 roku odbędzie się 6 jednodniowych spotkań w różnych miastach polski. Patronem medialnym wszystkich wydarzeń są portale MamBiznes.pl oraz Proseedmag.pl.

Seminarium poprowadzą znakomici przedstawiciele przedsiębiorstw powstałych w oparciu o innowacyjne pomysły oraz osoby inwestujące kapitał w nowe przedsięwzięcia. Wśród zaproszonych gości spotkają Państwo: Piotra Nawrockiego (ID Block Systems), Piotra Krawczyka (RedBelt), Zdzisława Rawickiego (Instytut Elektrotechniki), Małgorzatę Szudejko (INVESTIN), Mariusza Kaczmarka (Gilda Aniołów Biznesu) oraz Piotra Maczugę (Nowoczesna Firma).

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com