Konkurs na e-biznes – rusza trzecia edycja

“Konkurs na e-biznes” to szansa dla każdego, kto ma dobry pomysł na biznes w internecie i chce pozyskać środki na jego realizację. Laureaci mogą liczyć na kompleksową pomoc organizatora konkursu – ECDF. Warto, bo do tej pory firma uzyskała dotacje dla ponad 130 startupów.

Laureat pierwszej nagrody może liczyć na kompleksową pomoc w zdobyciu dofinansowania do 490 000 zł w ramach działania 8.1 POIG oraz pozyskaniu inwestora, który – w zamian za objęcie części udziałów – zagwarantuje wkład własny pomysłodawcy nawet do 210 000 zł. ECDF wesprze zwycięzcę kapitałem oraz doradztwem specjalnie oddelegowanego zespołu ekspertów, dedykowanych do pracy ze zwycięzcą konkursu. Poza główną nagrodą, przewidziano cztery nagrody za drugie miejsce obejmujące pomoc w stworzeniu planu sfinansowania e-biznesu w oparciu o opisany pomysł – do dwóch godzin konsultacji ze specjalistami z zakresu dotacji UE.

Patronem merytorycznym III edycji “Konkursu na e-biznes” jest fundusz inwestycyjny LMS Invest specjalizujący się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw (seed i startup). Uczestnicy konkursu mają więc szansę na zainteresowanie inwestora swoimi innowacyjnymi pomysłami i ich realizację przy wsparciu LMS Invest.

Szczegóły: www.konkursnaebiznes.pl i Facebooku, zgłoszenia do 13 lutego 2012 r.

Najlepsze pomysły na e-biznes poznamy 20 lutego 2012 r. Lista nagrodzonych pomysłodawców zostanie wówczas opublikowana na stronie internetowej konkursu.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com