Wydarzenia: Shopcamp Międzyzdroje – 26 maja

– Do tej pory ShopCamp odbywał się w dużych miastach. Spotkanie, które odbędzie się 26 maja, jest ostatnim przed wakacjami – z kolejnymi odsłonami wracamy dopiero w październiku. Tym samym uznaliśmy, że Międzyzdroje to idealne miejsce na zakończenie udanego wiosennego sezonu. Liczymy na świetny weekend w doskonałym barcampowym klimacie – mówi Dorota Szymanowska, event manager ShopCampu.

Podczas spotkania wystąpią:

  • Rafał Irla (Albertus) – Case Study Albertus
  • Marcin Majzner (Aplon.pl) – Crosseling przy sprzedaży na Allegro
  • Robert Janeczek (Zubibu) – Mobile commerce na każdy budżet
  • Marcin Piwowarczyk (Bold) – Budowanie marki sklepu
  • Łukasz Plutecki (NetArch) – Automatyzacja procesów w sklepie internetowym
  • Maciej Górski (Implix)

Uczestnicy ShopCampu mają też możliwość wystąpienia z 5-minutową prezentacją w ramach ShopCamp ARENA. To doskonała okazja, aby zadebiutować w roli prelegenta.

Miejsce, w którym tym razem odbędzie się spotkanie jest wyjątkowe. Po kopalni GUIDO w Zabrzu i wnętrzach Słodowni Starego Browaru, uczestnicy ShopCampu spotkają się w słynnym kinie Eva. Po oficjalnej części imprezy organizatorzy zapraszają wszystkich na after party w plażowym klimacie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie imprezy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00. Agendę oraz inne szczegóły znajdziecie na shopcamp.pl

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com