Zacznij.biz: zrealizuj swój pomysł na biznes

Pierwszy z konkursów: “Nauka – ukryty potencjał biznesu” skierowany jest do środowisk akademickich: pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na kierunkach technicznych, chcących komercjalizować swój innowacyjny pomysł. Drugi, zatytułowany: “Twój biznes w nowej odsłonie” skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw o dużym potencjale wzrostu, działających na rynku w oparciu o rozwiązania z sektora High Tech, poszukujących kapitału na rozwój oraz wdrożenie nowych technologii.

Nagrodą dla najlepszych jest możliwość zainteresowania swoim pomysłem potencjalnych inwestorów. Udział w konkursie to również niepowtarzalna okazja dla pomysłodawców, aby wziąć udział w towarzyszących konkursowi bezpłatnych spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów współpracujących z Lewiatan Business Angels. Dzięki nim uczestnicy kompleksowo przygotują biznesplan, a także zdobędą wiedzę i umiejętności, dotyczące skutecznej prezentacji pomysłu przed inwestorem.

Do udziału w pierwszej edycji konkursu zgłoszono niemal 200 projektów. Organizatorzy liczą na kolejne dobre pomysły. Najbardziej obiecujące spośród zgłoszonych w obu tegorocznych konkursach zostaną zaprezentowane podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w maju 2012 roku.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com