Jeśli jesteś przedsiębiorcą, każdego dnia uczestniczysz w różnego rodzaju interakcjach między podmiotami prawa. Nieważne, czy zatrudniasz kilka, kilkadziesiąt lub kilkaset osób, czy też prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą – niemalże każdy przejaw Twojej aktywności jako biznesmena jest regulowany przez szereg przepisów wywodzących się z różnych obszarów prawa – m.in. prawa pracy, prawa gospodarczego czy prawa handlowego. Przedsiębiorcy pragnący odnieść sukces nie mogą pozwolić sobie na niedopatrzenia czy zaniedbania w tej kwestii. Właśnie dlatego tak często powierzają pełną obsługę prawną firm specjalistom z kancelarii prawnych.

Obsługa prawna firmy – czego dotyczy?

Co kancelaria może zaoferować Ci w ramach obsługi prawnej Twojego przedsiębiorstwa?

 • porady prawne dotyczące każdego aspektu działalności firmy;
 • przeprowadzenie audytu prawnego Twojego przedsiębiorstwa;
 • pomoc w reprezentacji Ciebie i Twojej firmy przed sądami i organami administracyjnymi;
 • przygotowanie niezbędnych umów oraz innych dokumentów o charakterze prawnym;
 • udział w negocjacjach z partnerami;
 • opiniowanie umów cywilnoprawnych;
 • pomoc przy zakładaniu spółek;
 • wsparcie w windykacji przedsądowej oraz sądowej.

Powyższe przykłady nie stanowią oczywiście zbioru zamkniętego. Kancelaria na bieżąco reaguje na potrzeby klientów i służy profesjonalnym wsparciem merytorycznym niezależnie od sytuacji.

Formy współpracy w ramach obsługi prawnej firm

Prawnicy z kancelarii LexForm doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że klienci biznesowi mogą mieć bardzo zróżnicowane potrzeby, a sytuacja wielu firm jest dynamiczna. W związku z tym oferuje w pełni elastyczne formy współpracy. Możesz zdecydować się na współpracę stałą, w ramach której kancelaria zapewni pełną obsługę formalno-prawną Twojego przedsiębiorstwa, czy też skorzystać z pomocy przy rozwiązywaniu konkretnych problemów.

Z myślą o biznesmenach, którzy liczą na wsparcie formalne dotyczące każdego aspektu ich działalności gospodarczej, przygotowano trzy specjalne pakiety obsługi prawnej firm, które uwzględniają indywidualne potrzeby przedsiębiorców. Różnią się one od siebie m.in. liczbą godzin, które możemy przeznaczyć w danym kwartale na obsługę biznesu oraz zakresem świadczonych usług. Więcej na temat proponowanych pakietów przeczytasz na stronie kancelarii Lex Form.

Jeśli masz jednak inny pomysł na współpracę z zakresu obsługi firmy w Poznaniu lub innych miastach Polski – skontaktuj się.

Kancelaria dostosuje się do Twoich potrzeb

Żyjesz w ciągłym biegu? Nie masz czasu na spotkania twarzą w twarz, preferujesz kontakt telefoniczny lub mailowy? Nowoczesny prawnik w pełni to rozumie. Dlatego też jest w stanie dostosować częstotliwość i formę kontaktu do Twoich możliwości i preferencji. Tylko dwie rzeczy pozostają niezmienne niezależnie do sytuacji – najwyższa jakość świadczonych przez nas usług i jasność zasad współpracy.

Co zyskujesz, powierzając kancelarii obsługę prawną swojej firmy?

Prawnicy współtworzący kancelarię LexForm oferują obsługę prawną firm w Poznaniu i nie tylko. Chociaż siedziba kancelarii mieści się w sercu Wielkopolski, charakter pracy umożliwia współdziałanie z przedsiębiorcami z całego kraju. Jakie korzyści płyną ze współpracy z tymi prawnikami?

 • Czerpiesz z wiedzy i doświadczenia ekspertów z zakresu wielu obszarów prawa.
 • Upewniasz się, że każdy aspekt Twojej działalności jest zgodny z obowiązującymi przepisami.
 • Zyskujesz zaangażowanych, wiarygodnych i dyskretnych partnerów, którym zależy na powodzeniu Twojego przedsięwzięcia, a także...
 • ...spokój i czas, który możesz przeznaczyć na rozwój swojego biznesu lub odpoczynek!

Skontaktuj się z kancelarią LexForm i powiedz, w czym może Tobie pomóc. Prawnicy z chęcią dowiedzą się, jaki jest charakter Twojej działalności i do realizacji jakich celów dążysz. Wspólnie zadbają o najlepsze warunki dla rozwoju Twojej firmy i spraw osobistych. Wybitni specjaliści zajmą się bowiem również pomocą dla osób indywidualnych, w tym stwierdzeniem nieważności małżeństwa (o szczegółach przeczytasz tutaj).


Zobacz również