Społeczności

Organizujesz spotkanie firmowe i chcesz zapewnić gościom dobre jedzenie? Poznaj pomysły na dania, które warto podać

Masz w planach organizację spotkania firmowego – z pracownikami, wspólnikami lub kontrahentami? Bez względu na to kim są twoi goście, musisz zadbać nie tylko o aspekty techniczne, ale i zaplecze gastronomiczne. Pamiętaj jednak, że to co podasz, wpłynie na wizerunek twojej firmy – dlatego ważne jest, by gości zaskoczył wyjątkowy smak podawanych dań.

Nie ma znaczenia jaki charakter ma mieć spotkanie firmowe. Najważniejsze jest to, by zadowolić gości w każdym aspekcie, także tym gastronomicznym. Warto więc zadbać o walory smakowe dań – bez względu na to, czy będą to wyłącznie przekąski czy obiad.

Na “luźne” spotkanie z pracownikami

Jeśli spotkanie z pracownikami ma mieć charakter niezobowiązujący lub stanowi część organizowanego szkolenia, w przerwie warto podać pizzę. To danie, które niesie ze sobą wiele plusów. Po pierwsze: dobrą pizzę uwielbia chyba każdy. Po drugie: pizza dostępna jest w wielu wariantach smakowych. Po trzecie: to jedzenie na dowóz, więc nie trzeba tracić czasu na jego przyrządzanie.

Świetnie sprawdzą się także modne burgery – przygotowane z samodzielnie wypiekanych bułek i zawierające 100% wołowego mięsa. Z myślą o wegetarianach można przyrządzić burgery na bazie warzyw.

Na spotkanie z zagranicznymi kontrahentami

W przypadku, gdy na spotkanie firmowe mają przybyć goście z zagranicy, warto pomyśleć o typowo polskich daniach. Da im to możliwość zasmakowania w krajowych specjałach, z których słynie cała Polska. Pomyśl o takich daniach, jak na przykład pierogi z mięsem, pyzy z mięsem, barszcz czerwony, kotlety mielone czy kotlety schabowe.

Jeśli spotykasz się ze wspólnikami

Organizujesz spotkanie firmowe dla wspólników, by omówić nowe inwestycje lub ocenić obecną sytuację przedsiębiorstwa? W przypadku, gdy rozmowy będą trwały przez wiele godzin, warto pomyśleć o wsparciu gastronomicznym. Jeśli zgłodniejecie, wcale nie musicie ograniczać się do fast foodów. Głód zaspokoją domowe pierogi, naleśniki (smaczne zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko),  kotlet schabowy z zestawem surówek czy placki ziemniaczane z gulaszem.

Zamów jedzenie na dowóz i oczaruj gości doskonałym smakiem

Zastanawiasz się, skąd zamówić dania dla uczestników spotkania firmowego? Usługi cateringowe to nie jedyne rozwiązanie, ponieważ nadal popularne jest jedzenie na dowóz zamawiane w pizzeriach, barach szybkiej obsługi czy jadłodajniach. Nie musisz przy tym znać danych kontaktowych, ponieważ jedzenie na dowóz zamówisz nie tylko przez telefon, ale również online. Wystarczy na portalu gastronomicznym określić swoją lokalizację, by wyświetlona została lista najbliższych lokali. Klikając w konkretny, można poznać menu i zamówić wybrane danie z dostawą pod wskazany adres.

Jedzenie zamawiane online to bardziej nowoczesna forma jedzenia na telefon. Wystarczy mieć dostęp do internetu, by zamówić wybrane danie i oczekiwać na dostawcę z posiłkami.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com