Przenośne głośniki Bluetooth sprawdzą się nie tylko na imprezie, ale także na działce, balkonie, podczas wycieczek, a nawet w domu, podczas sprzątania. Mogą być również używane w trakcie rozmowy przez telefon. Na rynku obecnie dostępnych jest wiele rodzajów tego typu produktów, warto więc poznać specyfikacje różnych modeli. Jakie są więc najlepsze głośniki bezprzewodowe?

Duży czy mały głośnik Bluetooth? 

Mały głośnik Bluetooth ma dużą przewagę nad większymi urządzeniami. Mowa w końcu o przenośnym sprzęcie, którego główną zaletą jest zawsze mobilność oraz łatwość transportu. Jeśli więc zamierzasz zabierać swój głośnik w podróże, warto wybrać wielkość, która nie wpłynie na wygodę i pozwoli zabierać ze sobą produkt zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. Najważniejszą kwestią w przypadku przenośnych głośników Bluetooth jest jednak jakość dźwięku. W końcu słuchanie muzyki, kiedy z urządzenia wydobywają się trzeszczące dźwięki, nie jest niczym przyjemnym! Ważne będzie także to, jak długo działa sprzęt. Najlepsze głośniki bezprzewodowe mogą grać nawet do 20 godzin, słabsze modele - około 6-10 godzin. Zastanów się także nad tym, w jakich warunkach zamierzasz używać sprzętu. W warunkach domowych mały głośnik Bluetooth nie musi być bowiem wodoodporny, z drugiej strony - nigdy nie zaszkodzi zabezpieczyć się przed ewentualnym wypadkiem!

Przenośne głośniki Bluetooth - obsługa urządzenia

Przenośne głośniki Bluetooth mogą być także wyposażone w slot na kartę SD oraz złącze USB. Podłączenie telefonu przez sieć bezprzewodową ma swoje plusy, jednak należy pamiętać, że jest ono możliwe przy krótkich odległościach. W razie potrzeby warto więc mieć dodatkowe opcje - zwłaszcza, że niektóre modele głośników mają także funkcję ładowania. W niektórych małych głośnikach Bluetooth ciekawym rozwiązaniem jest także funkcja PartyUP, która pozwala na podłączenie wielu telefonów jednocześnie. Warto dokładnie przemyśleć, w jakich warunkach i jak często będziemy korzystać z tego typu sprzętu. Najlepsze głośniki bezprzewodowe można kupić w cenie od stu do tysiąca złotych. Na szczęście często dostępne są w rabatowych cenach.

Jeśli szukasz głośnika Bluetooth w dość ograniczonym budżecie, sprawdź ofertę sklepu internetowego przenosne.pl. Znajdziesz tam wysokiej jakości urządzenia, które z pewnością świetnie sprawdzą się na imprezach czy w domu. Głośność, moc, funkcjonalność - możesz mieć to wszystko w jednym urządzeniu! Wystarczy tylko wybrać ten idealny model.


Zobacz również