Reklamy
Technologia

iPhone 11 Pro Max. Najlepszy z telefonów Apple

Na premierę nowych smartfonów marki Apple, wyczekiwali wszyscy zwolennicy telefonów z logo nadgryzionego jabłuszka i nie tylko. IPhone’y bez wątpienia budzą najwięcej emocji. Wśród nowości pojawił się iPhone 11 Pro Max, najlepszy z telefonów Apple. Co go wyróżnia na tle innych modeli?

IPhone 11 Pro Max – najlepszy z telefonów Apple

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że iPhone 11 Pro Max to najlepiej wykonany smartfon ze wszystkich dostępnych na rynku. Stworzono go z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wystarczy go chwilę potrzymać i przejrzeć, aby upewnić się, że jest solidnie wykonany.

Warto wspomnieć, że jest on dość ciężki, choć raczej nie powinno to przeszkadzać. W tym modelu zastosowano procesor Apple A13 z 4 GB Ram, co pozwala na szybką i płynną pracę czy też granie bez jakichkolwiek problemów

iPhone 11 Pro max – wyświetlacz i obudowa

Absolutnym hitem tego modelu jest ekran OLED o pięknych i naturalnych barwach, który naprawdę wiernie oddaje kolory. Oglądanie filmów, seriali, zdjęć czy też granie to czysta przyjemność, która niesie za sobą masę satysfakcji. Odwzorowanie kolorów jest tak świetne, że nie ma się czego przyczepić. Nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie zadowolony.

Obudowa składa się z dwóch tafli szkła, które są przedzielone ramką ze stali. W porównaniu z poprzednimi modelami, front urządzenia niezbyt się zmienił. Ramki mają taką samą grubość.

iPhone 11 Pro max – bateria

W iPhone 11 Pro Max użyto baterii o pojemności 3969 mAh. To rekordowa pojemność producenta, której nie da się nie zauważyć. Trzeba przyznać, że telefony marki Apple nie cieszyły się z dobrego czasu pracy. W związku z  tym producent wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów i odwalił kawał dobrej roboty przedłużając pracę urządzenia.

Co więcej, jeśli włączymy tryb czuwania, to telefon praktycznie się nie rozładowuje. Miejmy nadzieję, że Apple będzie z roku na rok polepszał baterię! Do telefonu dołączono ładowarkę o mocy 18W. Pozwoli uzupełnić braki energii w czasie dwóch godzin.

iPhone 11 Pro Max – aparat

IPhone 11 Pro Max, tak jak poprzednicy, posiada wysepkę aparatu, która nie posiada zbyt wielu zwolenników. Przez to, że obiektywy wystają,  nie można położyć telefonu płasko. Po prostu się nie da, bo przy każdym dotyku mocno się chybocze. Mimo wspólnej cechy, wysepki, to w aparacie znajdziemy sporo nowości.

Po pierwsze, pojawił się tutaj moduł szerokokątny, obok standardowego i teleobiektywu. Nie zabrakło również nowych funkcjonalności, które przypadną do gustu miłośnikom fotografii.  Zastosowano tutaj 12 megapikseli, które spokojnie wystarczy.

iPhone 11 Pro max – inne funkcje

Smartfon odblokujemy nadal za pomocą FaceID, czyli twarzą. W modelu tym mamy kilka usprawnień. przede wszystkim odblokowanie telefonu następuje nieco szybciej, a ekran wyłapuje twarz pod przyzwoitym kątem. Jednakże większość osób tej różnicy raczej nie zauważy. IPhone 11Pro max jest zabezpieczony przed wodą, co potwierdzono normą IP68.

Informacje zaczerpnięte z: idream.pl
Reklamy