Reklamy
Technologia

Nowoczesne technologie i sukces zagranicą?

Akademia Przedsiębiorcy dla Twojego biznesu

Dlaczego warto wykorzystywać nowoczesne technologie, Internet, media społecznościowe, czy marketing automation  w działalności własnej firmy? Jak bez obaw wejść na rynki zagraniczne? Jak w prosty sposób weryfikować kontrahentów? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci od nowoczesnych technologii i praktycy handlu zagranicznego podczas jesiennej edycji Akademii Przedsiębiorcy.

Organizatorzy – Bank Zachodni WBK i Fundusz Poręczeń Kredytowych POLFUND odwiedzą kolejne z 50 miast w ramach Akademii Przedsiębiorcy. Ten ogólnopolski projekt bezpłatnych warsztatów motywacyjno–edukacyjnych przeznaczony jest specjalnie dla przedsiębiorców z małych i średnich firm. Tegoroczną edycję, która rozpoczęła się  13 września bieżącego roku, poświęcono coraz popularniejszej w ostatnich latach tematyce nowoczesnych technologii w rozwoju biznesu oraz ekspansji na rynki międzynarodowe.

Ideą organizatorów Akademii Przedsiębiorcy jest wsparcie przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu. W czasie konferencji uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać nowoczesne technologie i Internet w działalności własnej firmy oraz zachęcą do dostrzeżenia szans          i możliwości, jakie dają rynki zagraniczne.

Uczestnicy poprzednich edycji Akademii wyrazili zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii, Internetu, mediów społecznościowych oraz współpracą z kontrahentami zagranicznymi a także zagadnieniami związanymi z wejściem na rynki międzynarodowe. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców uczestniczących w poprzednich edycjach Akademii Przedsiębiorcy, Bank Zachodni WBK wraz z partnerami postanowił przybliżyć te tematy w czasie tegorocznych konferencji.

W dzisiejszych czasach wykorzystywanie Internetu w firmie to wręcz konieczność. Dzięki łatwym do opanowania narzędziom przedsiębiorstwo, bez ponoszenia dużych kosztów, zwiększa swoją rozpoznawalność, docelowo poszerzając grupę klientów. Partner technologiczny, firma Microsoft, zapozna uczestników z innowacjami technologicznymi usprawniającymi efektywność firmy. Zwróci uwagę na metody świadomego gospodarowania czasem, przedstawi narzędzia niezbędne dla wykonywania skutecznej pracy umysłowej, w tym informatyczne systemy zarządzania zadaniami.

Prelekcje poprowadzą specjaliści Banku Zachodniego WBK, Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND, przedstawiciele Ambasady Wielkiej Brytanii, partnerzy merytoryczni projektu, firma Microsoft oraz znawcy handlu zagranicznego z renomowanych firm, Olaf Osica – polski politolog, manager sektora think-tanków, doktor nauk społecznych     i politycznych.

Reklamy