Reklamy
Biznes Technologia

Szklany cud techniki – za co pokochaliśmy iPhone 8?

Elegancja, klasa, nowoczesność – tak, w trzech słowach można opisać jeden z flagowych telefonów firmy Apple. iPhone 8 szybko po premierze zachwycił użytkowników i zyskał miano urządzenia nowoczesnego i, co nie mniej ważne, pięknego.

Udoskonalony aparat

Jeden z nowszych smartfonów firmy z jabłuszkiem jest idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy sprzętu używają nie tylko do dzwonienia, ale również do robienia zdjęć.

Telefon ma wbudowaną przednią kamerkę 7 Mpix z obiektywem o przysłonie f/2.2 oraz możliwością doświetlania kadru za pomocą ekranu. Z kolei z tyłu znajdziemy dwa dodatkowe punkty: aparat główny 12 Mpix z f/1.8, optyczną stabilizację obrazu i flash True Tone z czterema diodami LED.

Aplikacja aparatu jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Jakość w trybie automatycznym będzie odpowiadać nawet tym najbardziej wymagającym użytkownikom. Każdy z nich będzie mógł dowolnie tworzyć i ubarwiać swoje fotografie. Znajduje się tutaj także opcja Live Photos i masa filtrów.

Autofokus działa bezbłędnie i sprawnie, sprawia, że nasze zdjęcia nie są rozmyte czy niewyraźne. Dodatkowo świetnie radzi sobie w nocy!

Dźwięk najwyższej jakości

Urządzenie doskonale sprawdzi się też w trakcie słuchania muzyki. Docenią to wszyscy melomani, którzy godzinami korzystają z telefonu na słuchawkach. Jakość dźwięku nie pozostawia żadnego niedosytu i daje nam szansę, by cieszyć się ulubioną muzyką bez poirytowania ani zniecierpliwienia.

Dźwięk ważny jest również w przypadku kręcenia telefonem filmów. Tutaj także nie napotkamy żadnych trudności. Jakość obrazu i dźwięku są bez zarzutu.

Funkcje te, tak często pomijane w recenzjach i opisach, stanowią o dopasowaniu telefonu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W jednym produkcie mamy bowiem kilka równorzędnie działających, wysoko rozwiniętych i dopracowanych zastosowań.

Klasa sama w sobie

iPhone 8 to – oprócz doskonałego aparatu i jakości dźwięku – po prostu piękny, nowoczesny sprzęt. Od twórców otrzymał całkowicie nową, szklaną obudowę, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie. Dostępny jest w trzech kolorach – gold, space gray oraz silver. Wszystkie równie dobrze się prezentują i sprawiają, że telefon dostaje dodatkowego, nowatorskiego zacięcia.

Niebagatelne znaczenie dla estetyki ma też wyświetlacz. Retina HD 4,7 cala powoduje, że wszystko to, co pokazujemy na ekranie, jest nie tylko dobrze widoczne, ale zwyczajnie piękne.

Amerykanie kolejny raz stworzyli smartfon kompletny – dopracowany estetycznie, nowatorski i elegancki. Dodatkowo prosty w obsłudze i, jak zwykle w przypadku firmy Apple, intuicyjny. Jakość wykonania i wysoka funkcjonalność produktu sprawiają, że iPhone 8 to naprawdę wymarzone urządzenie – szklany cud techniki.

Reklamy