Reklamy
Technologia

Ultimate Games planuje wydać rekordową liczbę 54 gier w 2019 roku

Ultimate Games S.A. zamierza wydać w tym roku 54 gry. Wśród nich są długo wyczekiwane tytuły jak Phantom Doctrine, Hard West, Professional Fishing (Pro Fishing) Mobile, Unlucky 7, Agony, Deadliest Catch: The Game, Thief Simulator, Bug Academy oraz Woodzone.

 

Spółka zapowiedziała 54 tytuły, w tym porty starszych gier na nowe platformy. Wydawca nie wyklucza, że do tej listy w 2019 roku mogą dołączyć kolejne produkcje.

Ten rok zapowiada się dla nas  rekordowo jeśli chodzi o plany wydawnicze. W wielu grach upatruję duży potencjał komercyjny. Ich sukces pomoże nam dalej realizować strategię długoterminową ocenia Mateusz Zawadzki, CEO Ultimate Games.

Wśród zapowiedzi jest Phantom Doctrine na Nintendo Switch – strategia szpiegowska, której akcja toczy się w latach 80. ubiegłego wieku i prezentuje alternatywną wersję zimnej wojny. Hard West na Nintendo Switch to z kolei turowa gra taktyczna, rozgrywająca się na fikcyjnej wersji Dzikiego Zachodu, gdzie oprócz napadania na banki i walki z siejącymi postrach bandytami spotkać można diabły, duchy i nieumarłych.

Professional Fishing (Pro Fishing) Mobile na smartfony to popularny symulator wędkarstwa, dzięki któremu gracz może się poczuć jak prawdziwy wędkarz. W tej wersji można dodatkowo stworzyć własny klub wędkarski i rywalizować z innymi graczami.

Unlucky 7 na PC to przygodowa gra akcji w klimacie horroru. Gracze wcielają się tu           w zwierzęta, którym nadano ludzkie cechy, istoty z problemami, mające na sumieniach niejeden grzech. Bohaterowie ruszają w kosmiczną, fotorealistyczną podróż, która opowiada o miłości, nienawiści i wilczym apetycie na ludzkie mięso.

Agony na Nintendo Switch to pierwszoosobowy horror osadzony w piekle. Gracz rozpoczyna podróż jako udręczona dusza, nie pamiętająca swojej przeszłości. Grający posiada jednak umiejętność przejmowania kontroli nad ludźmi i demonami i to pomaga mu przetrwać.

Stworzone we współpracy z telewizją Discovery Deadliest Catch: The Game na PC to symulator poławiania krabów, w którym gracze – jako kapitanowie statku – wyruszają na Morze Beringa. Poławianie krabów to niezwykle trudna profesja, gracze muszą zmagać się ze sztormami, walką z czasem, mierzeniem złowionych sztuk i sukcesywnym zbijaniem fortuny.

Dwa kolejne tytuły to: Woodzone (na PC) – wyjątkowa okazja na zostanie przedsiębiorczym drwalem, w której gracz posiada firmę rozwijającą się na jego oczach lub wchodzi po szczeblach kariery w innej korporacji, aby w końcu zostać w niej szefem oraz Bug Academy (na Nintendo Switch) – produkcja umożliwiająca szkolenie owadów, która ma się wyróżniać m.in. zwariowanym klimatem, rozgrywką opartą na radosnym chaosie oraz urokliwą oprawą audiowizualną.

Ciekawą propozycją będzie też Thief Simulator na Nintendo Switch, gdzie głównym bohaterem jest złodziej włamujący się do domów i wykradający z nich cenne przedmioty. Zadaniem gracza jest poprowadzenie jego „kariery” tak, by nigdy nie trafił w ręce wymiaru sprawiedliwości.

 

Reklamy