Wydarzenia

22-23 marca kolejna edycja SPIN_basics

W dniach 22-23 marca Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN we współpracy z REAKTOREM organizują warsztaty dla startupów: SPIN_basics.

SPIN_Basics to intensywne, 2-dniowe warsztaty oparte o autorskie narzędzie “4 Filary” oraz wykorzystujące metodykę Customer Development. Są przeznaczone dla rozwijających się przedsięwzięć biznesowych: od weryfikacji pomysłu po dojrzałą firmę szukającą nowych dróg ekspansji. Format zajęć obejmuje: dyskusje o case studies, krótkie wykłady porządkujące chaos przedsiębiorczej rzeczywistości oraz praktyczne warsztaty, podczas których poznajemy i aplikujemy omawiane narzędzia.

Ćwiczymy również publiczną prezentację pomysłu/biznesu oraz wymienimy się opiniami na temat tego, co robimy – w gronie uczestników (max. 10 zespołów) i prowadzących. Będziemy się też integrować podczas nieoficjalnego spotkania networkingowego, w piątek wieczorem.

Dodatkowo, zespół SPIN oraz Borys Musielak z REAKTORA, wybiorą spośród uczestników SPIN_basics maksymalnie cztery zespoły, z których każdy otrzyma możliwość 5-minutowej prezentacji podczas najbliższego OpenReaktora!

To już ósma edycja SPIN_basics i zarazem pierwsza, która odbędzie się w Warszawie – w żoliborskiej siedzibie REAKTORA. Zajęcia poprowadzi zespół SPIN, czyli: Agnieszka Skala, Marek Kapturkiewicz oraz Piotr Wilam.

Wśród „absolwentów” SPIN_basics warto wymienić takie projekty jak: ISTV, KonkursyKreatywne.pl, Jazzy Innovations, Landingi.pl, Homplex, PlaceChallenge, GameTeller, Archimedic… i ponad 40 innych.

Szczegóły można śledzić na stronach: SPIN, REAKTORA, SPIN@Reaktor, fanpage’ach: SPIN i Reaktora. Koszt uczestnictwa wynosi 500zł/1 osobę i 700 zł/2 osoby (zespół).

Zapisy: www.spinschool.co/formularz

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com