Wydarzenia

30 godzin bezpłatnych szkoleń dla uczestników konkursu Zacznij.biz

konkurs dla startupów zacznij.biz

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie (do 12.11.2013) można zgłaszać projekty biznesowe do IV edycji konkursu Zacznij.biz. Konkursu, w którym sam udział może być ważniejszy od zwycięstwa. Uczestników czeka bowiem 30 godzin bezpłatnych warsztatów, szkoleń i sesji mentorskich z ekspertami Lewiatan Business Angels.

IV edycja organizowanego przez Konfederację Lewiatan i Lewiatan Business Angels konkursu Zacznij.biz adresowana jest do założycieli start-upów oraz mikro i małych przedsiębiorstw z branży High Tech i ICT, a także studentów, absolwentów i doktorantów kierunków technicznych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada za pomocą formularza na stronie www.zacznij.biz.pl. W kolejnych etapach konkursu uczestników czekają szkolenia i warsztaty poświęcone opracowywaniu modelu biznesowego, strategiom marketingowym, kwestiom prawnym a także przygotowywaniu biznesplanu i prezentacji inwestorskich. Półfinaliści i finaliści wezmą udział w sesjach coachingowych z ekspertami z zakresu marketingu i wystąpień publicznych.

Udział w Zacznij.biz to ciągłe rozwijanie i dopracowywanie swojego pomysłu na podstawie wiedzy i doświadczeń przekazywanych przez specjalistów LBA. Rozwój projektów i postępy uczestników są na bieżąco oceniane i weryfikowane w kolejnych etapach. Choć do finału i prezentacji na Gali Finałowej, awansują tylko 2 – 3 projekty, to każdy uczestnik konkursu wyniesie z niego umiejętności przydatne w projektowaniu i prowadzeniu własnego przedsięwzięcia. Dodatkowo, niezależnie od wyników konkursu, najciekawsze projekty zostaną zaprezentowane inwestorom podczas LBA Investor’s Day – mówi Szymon Kurzyca, ekspert inwestycyjny Lewiatan Business Angels.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com