Reklamy
Wydarzenia

API Hours już 6 listopada. Ruszyła rejestracja!

6 listopada w Krakowie odbędzie się spotkanie deweloperów aplikacji na Facebooka API Hours. Jest to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która powstała z inicjatywy jednej z największych spółek deweloperskich – Ganymede przy współpracy z Facebookiem.

Barcamp odbędzie w krakowskim klubie Lizard King. Właśnie ruszyła rejestracja na stronie www.ganymede.eu/api-hours.

Deweloperzy o swoich projektach

Prezentacje pokazane podczas API Hours to w głównej mierze case studies oryginalnych aplikacji wykorzystujących Open Graph. Sesja rozpocznie się od eksperckiego wystąpienia na temat możliwości, jakie stwarza Facebook swoim deweloperom. Prelekcje są adresowane do wszystkich, którzy piszą lub mają zamiar tworzyć aplikacje dla Facebooka, a tych jak widać nie brakuje, biorąc pod uwagę choćby frekwencję podczas warszawskiego hackatonu.

Facebook w Warszawie, deweloperzy w Krakowie

Barcamp poświęcony możliwościom oferowanym przez Facebooka w zakresie tworzenia aplikacji zbiega się w czasie z długo wyczekiwanym otwarciem biura w Warszawie. Obecnie zatrudnionych jest tam kilka osób odpowiedzialnych głównie za marketing i kontakty w partnerami. Być może w przyszłości ruszy również rekrutacja programistów. A tych najlepszych u nas nie brakuje!

Kto za tym stoi?

Ganymede jest obecnie największą w Polsce grupą deweloperów specjalizującą się w produkcji gier społecznościowych i mobilnych. Ma siedziby w Krakowie i Wrocławiu. Skupia przeszło stu fachowców – zarówno weteranów branży gier, jak i młodych, zdolnych twórców. Spółka Ganymede jako jedna z pierwszych w Polsce już w 2007 roku zaimplementowała API Facebooka.

Reklamy