Reklamy
Wydarzenia

Click apps w Poznaniu 25 kwietnia

Już w najbliższy czwartek, 25 kwietnia zapraszamy na kolejne warsztaty click apps. Tym razem spotykamy się w Poznaniu na IV Targach eHandlu.
Warsztaty pod hasłem Tools and Toys for Facebook Pages poprowadzi Michał Blak.
Startujemy o 12.45. W ciągu dwóch godzin dowiecie się jak tworzyć leady, zdobywać fanów i wysyłać e-mailing prosto z Facebooka. Dla uczestników szkolenia przewidziano bezpłatną instalację aplikacji do zakupów grupowych na Facebook’u – click group purchase oraz implementację narzędzi e-commerce i f-commerce.
Agenda:
1. Część teoretyczna.
Opowiemy o tym, co można wycisnąć z aplikacji. Na czym należy się skupić, aby kampania okazała się opłacalna, oraz o tym, jakie mechanizmy odpowiadają za viralowość i zwiększenie ROI.
– polityka prywatności,
– dialog autoryzacji i dostęp do danych użytkownika,
– tworzenie leadów z danych Facebook Users,
– jak promować aplikację na fanpage’u
– zasady przeprowadzania promocji
– zasady działania aplikacji
2. Część praktyczna (Warsztaty)
Instalacja aplikacji do zakupów grupowych na facebook’u.
Podczas Warsztatów, każdy z uczestników będzie miał możliwość nieodpłatnej instalacji „”click group purchase””, narzędzia do wykorzystywania mechanizmu zakupów grupowych dla Fanów.
Warsztaty odbędą się z udziałem prowadzących oraz developerów – podczas szkolenia za pomocą zakładek, aplikacji i narzędzi click apps udoskonalamy Twój Fanpage. Uczestników warsztatów prosimy o zabranie Laptopów!
Pierwszych 10 osób wstęp free!
Rejestracja i zakup biletów: http://bit.ly/17mINoa
Reklamy