Reklamy
Wydarzenia

Google TechWeek 2013: Chicago, zgłoszenia do 28 kwietnia

W ramach nowej inicjatywy “Do IT with Poland” polskie startupy technologiczne mogą wziąć udział w konkursie TechWeek Launch w Chicago, otrzymać dofinansowanie podróży i pobytu w wysokości 4,8 tys. USD oraz miejsce w polskim pawilonie w ramach TechWeek 2013. 

W programie mogą wziąć udział wszystkie startupy, które spełniają następujące wymagania: są z Polski, działają krócej niż trzy lata, otrzymały mniej niż 2 mld USD finansowania, mogą się pojawić osobiście w Krakowie lub przez Google+ Hangout na Demo Day 6 maja oraz od 27 do 29 czerwca na TechWeek w Chicago.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ten formularz do 28 kwietnia. Spośród zgłoszonych startupów wybrana zostanie najlepsza dwudziestka, która będzie miała szansę zaprezentować się 6 maja w Krakowie przed panelem ekspertów. Eksperci wybiorą pięciu finalistów, którzy pojadą do Chicago na TechWeek 2013.

Więcej informacji o samej konferencji znajdziecie na stronie TechWeek 2013, a dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pisząc na ten adres.

Inicjatywa wspierana jest przez: Google for Entrepreneurs Kraków, Polish American Chamber of Commerce, 4th Wave Consulting i Konsulat USA w Krakowie.

Reklamy