Reklamy
Wydarzenia

Grow Up Start Up – Inspiring & Connecting już w czerwcu

Nie można tego wydarzenia porównać do seminariów i kongresów dedykowanych przedsiębiorcom, które już znamy. Będzie to bowiem pierwsze biznesowe show w Polsce.

Organizatorzy zaskoczą uczestników zarówno innowacyjną formułą wystąpień, która łączy merytorykę, interakcję z widzami, elementy show i nietypową promocję najlepszych młodych, polskich firm. Dodatkowo występujący prelegenci niejednokrotnie zaintrygują tematyką i przełomowymi teoriami.

Podczas Grow Up Start Up wystąpią autorytety biznesu na skalę światową – ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, UK, Francji i oczywiście Polski.  Będzie okazja posłuchać królów Doliny Krzemowej, archanioła biznesu, twórców największych marek światowych, wielkich inwestorów i odkrywców nowych idei.

Grow Up Start Up to jednak nie tylko 48 godzin inspiracji i motywacji. To także stworzenie szansy dla startujących i prosperujących przedsiębiorców m.in na pozyskanie kapitału na rozwój oraz rozpoczęcie ekspansji międzynarodowej. Dla studentów zaś stworzenie szansy na zrewolucjonizowanie podejścia do kariery i rozwinięcie skrzydeł. W tym celu stworzono specjalne strefy: Inwestora, Euro, Networkingu, Globtrotera Biznesu i Absolwenta, dostępne dla uczestników wydarzenia.

19 i 20 czerwca będzie mozna dołączyć do największej sieci linkującej przedsiębiorców z przedsiębiorcami, inwestorami i organizacjami umożliwiającymi rozwój kariery lub biznesu.

Na Warszawskim Torwarze spotkają się wszyscy, którzy chcą być konkurencyjni dziś i jutro, być przedsiębiorczy w korporacjach. Ci którzy rozważają założenie własnej firmy, są na starcie, jak również ci którzy już coś osiągnęli, ale pragną więcej.

Grow Up Start Up stworzyli idealiści i patrioci – zarówno założyciele, jak również partnerzy strategiczni i zespół realizujący to wydarzenie. Osoby te są dumne z tego, że są Polakami, mają wielkie marzenia oraz dużo siły na ich realizację.

Jak mówi założycielka Olga Kozierowska: Chcemy nagłaśniać sukcesy młodych Polaków, o których tak rzadko się mówi. Wiemy, że rozwój przedsiębiorczości młodych to lepsza przyszłość dla Polski!

By zostać częścią pierwszego biznesowego show w Polsce zarejestruj się na www.growupstartup.com

Reklamy