Wydarzenia

infoShare 16-17 maja w Gdańsku

infoShare: „Where East meets West”

To przewodnie hasło tegorocznej edycji konferencji IT & New Media infoShare.
Ponad 40 prelegentów, w tym wielu międzynarodowych ekspertów, 3 ścieżki tematyczne, 1 500 uczestników, Gala Aulerów oraz nowe miejsca: Amber Expo
i bursztynowy stadion PGE Arena w Gdańsku. Bezpłatna rejestracja dla uczestników została otwarta. 16-17 maja organizatorzy zapraszają do Gdańska.

Otwarto rejestrację na bezpłatną, odbywającą się w dniach 16-17 maja w Gdańsku, konferencję
IT & New Media: infoShare. Tegoroczną imprezę podzielono na dwa dni tematyczne.
Pierwszy „Where East meets West” to wielka konferencja w hali Amber Expo dla 1 500 uczestników. Wystąpią w niej eksperci z wielu stron Świata, m.in. Rosji, Niemiec, Belgii, Wielkiej Brytani, a także Doliny Krzemowej w USA. Drugi dzień to ścieżki tematyczne: Mobile, Social & New Media oraz Tech. Podczas prelekcji i warsztatów swoimi branżowymi doświadczeniami dzielić się będą z uczestnikami znakomici specjaliści.

DWA DNI INSPIRACJI
Podczas pierwszego, międzynarodowego dnia konferencji, wystąpi 12 ekspertów.
Zobaczymy m.in. takie sławy jak:
– Fadi Bishara (USA)
Od 15 lat wspiera innowacyjne pomysły i łączy je z kapitałem inwestycyjnym w Dolinie Krzemowej.
– Gabriel Baldinucci (USA)
Przez 5 lat był wiceprezesem Virgin Group, przez 2 lata zdobywał doświadczenie w Goldman Sachs’ Investment Management Division w Nowym Jorku. Aktualnie jest wiceprezesem w Singularity University, która kształci przyszłych światowych liderów rozumiejących technologie
– Alexander Shulgin (Rosja)
Pisarz, blogger i kompozytor, znawca nowych mediów, producent muzyczny i telewizyjny. Wyprodukował ponad 500 godzin programów telewizyjnych i treści audiowizualnych.
– Christoph Raethke (Niemcy)
Ekspert we wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw oraz innowacyjnych inicjatyw. Założyciel Berlin Startup Academy.

Kilkanaście inspirujących wystąpień to jeszcze nie wszystko, co zaplanowali organizatorzy na 16 maja.
– Po wszystkich prelekcjach tego dnia odbędzie się panel dyskusyjny. Będziemy mogli posłuchać ciekawej wymiany doświadczeń pomiędzy Nicolasem Brussonem (BlaBlaCar), Christophem Raethke, Aleksandrem Shulginem, Fadim Bishara oraz Krzysztofem Kowalczykiem (HardGamma). – informuje Marcin Pokojski, jeden z organizatorów infoShare. – Dzień ten zwieńczy też gala rozdania nagród Aulery 2013. Po raz pierwszy odbędzie się ona podczas naszej konferencji. – dodaje Pokojski. Aulery to coroczne wyróżnienia dla firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Statuetki przyznają organizatorzy non profitowej Auli Polskiej.

Po gali, jak co roku, uczestnicy konferencji będą mogli udać się na imprezę integracyjną. W tym roku odbędzie się ona jednak w zupełnie nowym miejscu: w bursztynowym stadionie PGE Arena.

Podczas drugiego dnia będzie można uczestniczyć w wybranych prelekcjach i warsztatach w ramach trzech zaproponowanych przez organizatorów ścieżek tematycznych. Będą to: tradycyjnie już podczas infoShare – Tech, Social & New Media oraz zupełnie nowy temat: Mobile. – Gwałtowny rozwój sieci społecznościowych na Świecie oraz rosnąca e-aktywność polaków to znak, że i tego roku nie mogło podczas infoShare zabraknąć tematyki „social media”. Bardzo szybko postępująca penetracja rynku przez smartofny i coraz więcej ciekawych rozwiązań mobilnych także na naszym rodzimym rynku były impulsem do wprowadzenia w ramach naszej konferencji nowej ścieżki: Mobile. – dopowiada Marcin Pokojski.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com