Reklamy
Wydarzenia

InvestExpo Business Meeting – Innowacyjny Dolny Śląsk

12 grudnia br. Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych wraz z Andy Hoz Sp. z o.o. organizuje we Wrocławiu konferencję InvestExpo Business Meeting – Innowacyjny Dolny Śląsk.

Każdy przedsiębiorca stoi przed pytaniem, w jaki sposób wyprzedzić konkurencję? Jak więcej zarabiać? Nie gonić, ale wyprzedzić panujące trendy? Wiemy jak ważne jest trzymanie ręki na pulsie i zapoznawanie się z wszelkimi nowinkami, które mogą spowodować, iż przedsiębiorstwo zacznie przynosić więcej zysku. Dlatego też zapraszamy Państwa – zarządzających przedsiębiorstwami i zainteresowanych innowacjami na konferencję organizowaną przez Fundację Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Andy Hoz Sp. z o.o. pt. InvestExpo Business Meeting – Innowacyjny Dolny Śląsk!

Celem prelegentów zaproszonych przez Fundację Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych, będzie przybliżenie, jakie trendy występują w obszarach uznawanych za najszybciej generujące i przyswajające innowacje – nauce i technice, zarządzaniu oraz komunikacji. Co będzie za chwilę modne, jak wyprzedzić konkurencję? Na co należy zwrócić uwagę? Nad czym się obecnie pracuje? Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni eksperci. Co ważne, po zakończonej konferencji, zapraszamy na rozmowy kuluarowe przy kawie i torcie.

Tegoroczna wrocławska konferencja InvestExpo Business Meeting jest częścią cyklu wydarzeń, który w tym roku rozpoczął się IV edycją Forum Gospodarczego InvestExpo w Chorzowie. Więcej informacji na temat Forum oraz cyklu konferencji Business Meeting znajdą Państwo na stronie http://www.investexpo.pl/.

Wszystkich zainteresowanych, przedsiębiorców oraz osoby posiadające własne pomysły biznesowe, już dziś zapraszamy na konferencję, która obędzie się w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu 12 grudnia.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie konferencji .  Udział jest bezpłatny.

 

Reklamy