Wydarzenia

Isobar Create Warsaw – ruszyły zapisy

Pełny catering, napoje energetyczne, a także relaksacyjny masaż w przerwie – na takie atrakcje moga liczyć uczestnicy Isobar Create Warsaw, pierwszego w Polsce hackathonu związanego z technologią NFC.

11 i 12 maja w Warszawie, w lokalu Mysia3, odbędzie się piąta edycja międzynarodowego maratonu developerskiego Isobar Create. Zadaniem uczestników eventu jest stworzenie w ciągu 30 godzin działającego prototypu aplikacji mobilnej wykorzystującej NFC (Near Field Communication).

Wydarzenie adresowane jest do entuzjastów technologii mobilnych, designerów, deweloperów i programistów z Polski i zagranicy. Uczestnicy hackathonu wyposażeni przez partnerów wydarzenia w smartfony i niezbędne narzędzia, tworzyć będą działające prototypy aplikacji w czterech kategoriach: Finanse, Handel , Rozrywka i Reklama Zewnętrzna. Wytworzone w ciągu 30 godzin projekty zaprezentują przed jury konkursowym złożonym z przedstawicieli sponsorów oraz specjalistów branży IT i mobile.

Zwycięzcy kategorii wezmą także udział w specjalnych warsztatach, z zakresu oceny potencjału biznesowego projektów oraz przygotowania ich pod kątem inwestycyjnym. Projekty o wysokim potencjale inwestycyjnym będą miały szansę na zdobycie finansowania od partnera inwestycyjnego imprezy, IQ Partners. Twórcy zachowują pełne prawa autorskie do stworzonych aplikacji.

Organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe w postaci najnowszych smarftonów: Nexus 4 by LG z systemem Android oraz Nokia Lumia 820 i 920 z systemem Windows Phone 8. Jeden zwycięski zespół w nagrodę otrzyma, możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej stworzonej aplikacji na nośnikach LCD firmy AMS, sponsora jednej z kategorii podczas Isobar Create Warsaw.

Organizatorami wydarzenia są agencja komunikacja Hypermedia Isobar i MasterCard. Sponsorami i partnerami technologicznymi są LG Electronics Polska, Microsoft, Procter&Gamble oraz AMS. Partnerem inwestycyjnym jest fundusz IQ Partners.

Więcej informacji o Isobar Create Warsaw oraz rejestracja uczestników na stronie www.hypermediaisobar.pl/create

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com