Reklamy
Wydarzenia

Kiosk Europe Expo 2013 & Digital Signage Expo 2013 powraca!

Kiosk Europe Expo 2013 & Digital Signage Expo 2013 to targi wystawiennicze oraz towarzyszące im dyskusje panelowe organizowane przez hf media and events od 2007 roku. Po raz drugi odbędą się one w nowej lokalizacji – STATION w Berlinie, w dniach 12-13 czerwiec 2013.

“Od samego początku staramy się gromadzić specjalistów o najbardziej innowacyjnym i progresywnym podejściu w branży samoobsługowej, ale dopiero koncepcja połączenia tych dwóch wydarzeń przyciągnęła uwagę największych graczy z takich firm jak NCR, Friendlyway, Casio czy Epson, którzy zdecydowali się wystawiać podczas naszych targów” – tłumaczy Jens Schindler, Dyrektor firmy hf media & events organizującej imprezę – “Obecność firm NCR i Samsung podczas tegorocznych targów potwierdza, że obrany przez nas kierunek został doceniony przez wiodące na świecie marki”.

Targi służą jako wspólna platforma dla zintegrowanych systemów samoobsługowych, digital signage i technologii mobilnych. To również miejsce spotkań dla developerów, producentów i strategicznych przedstawicieli branży handlowej, produkcyjnej i informatyczno-telekomunikacyjnej poszukujących najnowocześniejszych rozwiązań na rynku, którego dominującym trendem jest wielokanałowość w kontaktach z klientami.

Kiosk Europe Expo 2013 & Digital Signage Expo 2013 jest również przedmiotem zainteresowania polskich firm z branży samoobsługowej i digital signage oraz specjalistów zajmujących się tworzeniem nowatorskiego oprogramowania. Możliwość zaprezentowania swoich produktów i rozwiązań przedstawicielom wiodących w branży firm, dogodna lokalizacja targów, ich paneuropejski charakter oraz międzynarodowa publiczność sprawiają, że z roku na rok wśród wystawców i odwiedzających jest coraz więcej reprezentantów polskiego biznesu związanego z nowymi technologiami.

“Naszą obecność podczas targów Kiosk Europe Expo w 2012 oceniam bardzo pozytywnie”- relacjonuje Paweł Jaskowiak, Manager ds. Sprzedaży w firmie Edbak – “Jako wystawca udało nam się pozyskać dobrą ilość lead’ów, z których 30% stanowiło potencjalnych klientów. Nawiązaliśmy wiele kontaktów, których rezultatem były konkretne spotkania biznesowe i kilka zamówień na infokioski”.

Odwiedzający Kiosk Europe Expo 2013 & Digital Signage Expo 2013 będą mieli okazję do wzięcia udziału w Open Forum czyli cyklu wykładów i prezentacji prowadzonych przez czołowych przedstawicieli w branży samoobsługowej i digital signage. Pierwszego dnia targów odbędzie się również konferencja “Mobile meets POS” poświęcona technologiom mobilnym.

Reklamy