Reklamy
Wydarzenia

Konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”

Dnia 12.12.12 w Hotelu MDM przy Pl. Konstytucji w Warszawie odbędzie się przełomowa konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”. Towarzyszyć jej będą otwarte Targi Dobrych Pomysłów, na których wystawcy poinformują jak można pozyskać kapitał na realizację własnych przedsięwzięć, podzielą się praktycznym doświadczeniem, a projektodawcy portalu beesfund.com zaprezentują swoje projekty szerokiej publiczności.

„Crowdfunding w Polsce 2012” to okazja do zrozumienia tematyki finansowania społecznościowego – szans, trendów, wyzwań i jego wpływu na rynek marketingowy, finansowy oraz na rozwój małej przedsiębiorczości i finansowania inicjatyw non-profit. To także okazja do pozyskania praktycznych rad związanych z korzystaniem z tego mechanizmu w Polsce, o czym opowiedzą praktycy, którzy sfinansowali swoje inicjatywy w ten sposób, a prawnicy opiszą aspekt prawno-podatkowy.

Zaproszeni prelegenci podejmą również temat specyfiki inwestowania w spółki i projekty we wczesnych fazach rozwoju, w tym min. znany reżyser Wiktor Grodecki, który opowie o specyfice inwestowania w niezależne projekty finansowe oraz reprezentanci instytucji rynku kapitałowego.

To ważne wydarzenie w kontekście zdecydowanego wzrostu zainteresowania crowdfundingiem w Polsce w tym roku – mówi Karol Król, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfunding, organizator konferencji. – Ten rok był ważny, pojawiły się inicjatywy legislacyjne, powstają kolejne platformy, mamy przykład projektu udziałowego i ogromny potencjał do rozwoju – dodaje, zapraszając na podsumowanie roku 2012 i rozpoczęcie otwartej dyskusji nad kierunkami rozwoju tego rynku w przyszłości.

Wśród dodatkowych atrakcji przewidziano min. liczne pokazy, debatę nad przyszłością crowdfundingu w Polsce, tworzenie „Mapy Polskiego Crowdfundingu” oraz wręczenie nagród „CrowdJournalist”.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pozyskaniem finansowania, każdego kogo interesują trendy rynku marketingu, finansowego i Internetu, a także dziennikarzy, pracowników administracji oraz reprezentantów sektora pozarządowego.

Szczegółowe informacje znajdują się na specjalnej stronie konferencji. Bilety dostępne jedynie na portalu beesfund.com.

Organizatorami wydarzenia są Crowdfunding.pl oraz Polskie Towarzystwo Crowdfundingu.

Szczegółowych informacji udziela Karol Król, mail: konferencja@crowdfunding.pl, mobile: 691-14-55-44.

Reklamy