Reklamy
Wydarzenia

Konferencja PSAB-I oraz spotkanie Capital_LINK szansą na rozwój własnego biznesu

Najnowsza inicjatywa Nickel Technology Park Poznań (NTPP) oraz Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych to szansa dla wszystkich podmiotów poszukujących kapitału na rozwój własnych pomysłów na biznes.

12 marca br. w Centrum Konferencyjnym NTPP będzie można wziąć udział w konferencji Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja, a następnie na spotkaniu Capital_LINK zaprezentować swój projekt potencjalnym inwestorom. Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na stronie www.psab.pl/rejestracja.html. Jednym z Partnerów konferencji jest również Kobieca Sieć Aniołów Biznesu.  (www.ksab.pl) 

We wtorek, 12 marca br. na terenie NTPP odbędzie się konferencja naukowo – informacyjna Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu oraz kolejne spotkanie z cyklu Capital_LINK. Inicjatywa Instytutu Nauk Ekonomicznych
i Społecznych z Warszawy oraz podpoznańskiego Parku skierowana jest do wszystkich podmiotów poszukujących kapitału na rozwój swojego biznesu oraz potencjalnych inwestorów zainteresowanych nowymi, innowacyjnymi pomysłami biznesowymi.

W programie konferencji PSAB-I oraz spotkania Capital_LINK zaplanowano szereg prelekcji, przygotowanych przez doświadczonych specjalistów ze świata nauki i biznesu, w tym z Instytutu Nauk Ekonomicznych

i Społecznych, Polskiej Agencji Komercjalizacji Technologii, NTPP, spółek Capital ECI oraz Mega Sonic. Odpowiedzą oni m.in. na pytania, jak uzyskać dotację z funduszy unijnych, jak pozyskać inwestora i zdobyć kapitał na własny start-up, jak wycenić i rozwijać swój biznes oraz w co inwestować i jak zarabiać duże pieniądze. Uczestnicy konferencji w przerwach pomiędzy wykładami oraz podczas lunchu będą mieli również możliwość przeprowadzenia indywidualnych konsultacji i rozmów z obecnymi na miejscu ekspertami.

Dla wszystkich osób zainteresowanych prezentacją własnych pomysłów na biznes przygotowaliśmy w ramach spotkania Capital_LINK i PSAB-I specjalną sesję pitchingu. – mówi Filip Brzóska, dyrektor inwestycyjny NTPPAby wziąć w niej udział należy przygotować i dostarczyć nam prezentację, obejmującą opis projektu oraz zespołu, który będzie go realizował, jak również analizę rynku i potencjalnej konkurencji. Najlepsze pomysły zostaną zaprezentowane gościom naszej konferencji, wśród których znajdą się przedstawiciele Aniołów Biznesu oraz funduszy typu Seed i Venture Capital.

Po konferencji w podpoznańskim parku odbędzie się także panel dyskusyjny z inwestorami w ramach InvestExpo Business Meeting.

InvestExpo to marka, pod którą kryje się cykl konferencji o charakterze gospodarczym, organizowanych przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych w całej Polsce od 2009 roku. Są one skierowane do przedstawicieli świata polityki, biznesu, środowisk naukowych i akademickich, władz rządowych, samorządowych oraz organizacji otoczenia biznesu. – wyjaśnia Przemysław Jura, prezes INESDzięki sukcesom kolejnych edycji konferencji udało się nam zbudować platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie szeroko pojętych finansów i inwestycji. InvestExpo to doskonała okazja do nawiązania przyszłościowych kontaktów biznesowych, oraz niepowtarzalna szansa na pozyskanie cennej wiedzy eksperckiej w zakresie najbardziej aktualnych tematów gospodarczych.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na stronie www.psab.pl/rejestracja.html Natomiast osoby zainteresowane udziałem w sesji pitchingu proszone są

o przesyłanie swoich prezentacji do dnia 8 marca na adres e-mail: filip.brzoska@nickel.com.pl.

Szczegółowy program konferencji oraz spotkania Capital Link dostępne są na www.ntpp.pl/capitallink oraz www.psab.pl

Reklamy