Reklamy
Wydarzenia

Konferencja Retail Technology Days

Retail Technology Days 2013 to jedyne wydarzenie w Polsce, podczas którego spotkają się liderzy rynku IT, dostawcy sprzętu i technologii oraz przedstawiciele sieci handlowych (food i non-food) odpowiadający za zakupy i zarządzanie systemami informatycznymi. Wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie, w hotelu Novotel Airport  w dniach 22-23.05.2013r.

Konferencja połączona jest z wystawą firm oraz prezentacją najnowszych rozwiązań co z jednej strony pozwoli dyrektorom IT i przedstawicielom zarządów sieci handlowych zapoznać się z możliwościami, jakie mogą dać odpowiednio dobrane i wdrożone systemy informatyczne, a z drugiej – umożliwi dostawcom oprogramowania, technologii i sprzętu wygodną i skuteczną prezentację zalet proponowanych przez nich produktów i rozwiązań.

Na całość Retail Technology Days 2013 składają się 2 dni konferencji, 6 bloków tematycznych, strefa networking, wystawa firm oraz przyznanie Nagród REvolution! Retail Evolution Awards 2013 to nagroda dla najciekawszych produktów i rozwiązań prezentowanych podczas wydarzenia.

Starannie dobrani prelegenci w swoich wystąpieniach skupią się na prezentacji wymiernych korzyści finansowych, jakie mogą odnieść sieci handlowe w różnych obszarach prowadzonego biznesu, w wyniku wdrożenia rozmaitych rozwiązań technologicznych i sprzętowych. Interaktywny charakter prezentacji poparty licznymi case studies pozwoli w całości zrozumieć potencjał, jaki stoi za właściwie zaprojektowanym systemem informatycznym w sieci handlowej.

Uczestnicy Retail Technology Days 2013 będą mieli unikalną możliwość zapoznania się ze szczegółami proponowanych systemów, rozwiązań i sprzętu podczas wystawy firm która towarzyszy konferencji. Na miejscu przedstawiciele wystawców zaprezentują urządzenia i udzielą wyczerpujących informacji na temat korzyści płynących z zastosowania ich propozycji w działalności sieci handlowych.

Organizatorem Retail Technology Days 2013 jest ECP Media, wydawca portalu www.RETAIL360.pl oraz miesięcznika Retail Trends Polska (www.ecpmedia.pl).

Strona główna wydarzenia: http://retailtech.pl

Strona rejestracji: http://retailtech.pl/zgloszenie/

Reklamy