Reklamy
Wydarzenia

Krajowe Forum Jednolitego Rynku: przyjdź porozmawiać o biznesie w UE

Ułatwienia w handlu internetowym, obniżenie roamingu w UE czy swobodna przestrzeń płatności elektronicznych to tylko niektóre tematy, o których już w najbliższy czwartek będą rozmawiać uczestnicy Krajowego Forum Jednolitego Rynku. Rejestracja na wydarzenie trwa do wtorku 16 października 2012.

Rynek UE oznacza dla niemal 23 milionów europejskich przedsiębiorców dostęp do 500 milionów obywateli, którzy generują największe PKB na świecie. To niebagatelna liczba, zwłaszcza w dobie kryzysu gospodarczego. Na rynku istnieje jednak wiele barier utrudniających rozwój przedsiębiorstw. Właśnie o nich będą dyskutować uczestnicy forum.

Spotkanie odbędzie się już 18 października 2012 r. w Ministerstwie Gospodarki (Warszawa, Plac Trzech Krzyży 3/5) z okazji obchodów 20-lecia ustanowienia jednolitego rynku. Zobacz, co o jednolitym rynku powiedzieli Jacek Palec (dyrektor zarządzający AIP), Ewa Synowiec (Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce) i Róża Thun (poseł do Parlamentu Europejskiego):

 


Jacek Palec – dyrektor zarządzający AIP


Ewa Synowiec – Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce

 

Róża Thun – poseł do Parlamentu Europejskiego

Reklamy