Wydarzenia

Ruszyły zapisy na warszaty „Spin cust_dev # 3“ – edycja listopadowa

Masz pomysł na biznes, ale nie czujesz się na siłach aby go wdrożyć? Założyłeś już działalność, ale masz poczucie, że “nie ogarniasz”? Chcesz rozwinąć swój biznes, ale nie wiesz jak rozmawiać z inwestorem?

Customer Development to filozofia prowadzenia biznesu na wczesnym etapie jego rozwoju, która pomaga w rozwiązywaniu tego typu problemów. Kursy Customer Development biją rekordy popularności na wydziałach technicznych amerykańskich uniwersytetów takich jak Stanford, Columbia czy Berkeley. To właśnie na Uniwersytecie w Berkeley zespół SPIN Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest szlifował swoje kompetencje tak, aby teraz przekazywać  także polskim studentom i przedsiębiorcom jak działać w duchu Customer Development.

SPIN Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest zaprasza obecnych i przyszłych przedsiębiorców działających w obszarze wysokich technologii na listopadową edycję warsztatów SPIN_CustDev:

  • Warsztat rozpoczyna się 2-dniową sesją w Krakowie 16-17 listopada, następnie jest 3-tygodniowa przerwa, podczas której odbywają się on-line’owe sesje mentoringowe oraz kończący warsztat 1-dniowy zjazd w Krakowie 7 grudnia.
  • Na warsztaty zapraszamy dwuosobowe zespoły projektowe.
  • Na jednej edycji pracuje razem maksymalnie 10 zespołów.
  • Cena dla zespołu wynosi 2 tys. zł i uwzględnia poczęstunek oraz lunch w każdy dzień warsztatów. Nie obejmuje kosztów dojazdu oraz zakwaterowania.
  • Etap rozwoju projektu / firmy nie ma znaczenia, warsztaty są przeznaczone zarówno dla tych, którzy dopiero weryfikują swój pomysł, jak i tych, którzy już prowadzą biznes i szukają nowych możliwości ekspansji.

W SPIN przekazujemy wiedzę będącą połączeniem doświadczeń przedsiębiorców i inwestorów z najlepszymi praktykami w zakresie edukacji przedsiębiorczości na poziomie akademickim. Więcej o SPIN i ludziach, którzy go tworzą można przeczytać na naszym blogu, stronie internetowej funduszu Innovation Nest lub odwiedzić nasz  fanpage na Facebooku.

Zapisu na warsztaty można dokonać:

–          wypełniając formularz rejestracji na stronie spincorner.pl

–          poprzez stronę Innovation Nest – zakładka SPIN

–          wysyłając mail na adres: kursy_spin@innovationnest.pl
Więcej o kursie SPIN Cust_Dev można przeczytać a stronie -> http://spincorner.pl/spinwarsztaty/spin_customer-development-w-szczegolach/

Zapraszamy!

Warsztaty prowadzić będą: Agnieszka Skala, Marek Kapturkiewicz oraz Piotr Wilam.

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com