Reklamy
Wydarzenia

Startup Pirates w Krakowie

Czy słyszeliście o Startup Pirates? Inicjatywa – choć niektórym znana – w Krakowie organizowana jest po raz pierwszy! Dlatego NIE MOŻNA jej przegapić i już dziś wpisać daty 25 Maja – 1 Czerwiec 2013 do kalendarza!

Startup Pirates jest globalną organizacją non-profit mającą na celu budowę lepszego świata poprzez wzmocnienie umiejętności młodych przedsiębiorców w zakresie tworzenia i realizacji swoich projektów (przez mentoring, doradztwo oraz inwestycje w nowo zawiązywane spółki).

Pracujemy w 10 międzynarodowych zespołach na trzech kontynentach – w Europie, Afryce
i Ameryce Południowej. Gromadząc przedsiębiorców, wizjonerów i młodych przedsiębiorców pragniemy inspirować, pomagać przy podejmowaniu trudnych decyzji, uczyć się od siebie nawzajem i razem pracować nad rozwijaniem pomysłów biznesowych i rozpoczęcie nowych start-upów. W Polsce Startup Pirates odbył się w Poznaniu, a we wrześniu 2013 planowane jest spotkanie w Gdańsku.

Przyszedł czas na KRAKÓW!

W dniach 25 Maja – 1 Czerwca 2013 to właśnie tu odbędzie się jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, którego głównym celem będzie wsparcie merytoryczne i finansowe młodych firm, które zgłoszą się do wzięcia udziału w programie akceleracyjnym.

W przeciągu tygodnia młodzi twórcy będą mieli możliwość zapoznania się z poszczególnymi etapami powstawania startupu oraz wziąć udział w licznych warsztatach prowadzonych przez wybitne postaci świata biznesu (mentorów, inwestorów, przedsiębiorców oraz aniołów biznesu).

Startup Pirates nie ma ograniczeń co do wieku, zawodu czy tematyki. Jednakże, aby wziąć udział w przedsięwzięciu, wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Rekrutacja do programu trwa! Więcej informacji o programie, mentoringu, kwocie uczestnictwa i nagrodach na stronie: http://krakow.startuppirates.org/

Czekamy już tylko na Ciebie!

Reklamy