Reklamy
Wydarzenia

Wydarzenia: Krzemowa Dolina na Politechnice

Bracia Paul i Dan Bragiel, Jawed Karim i Mamoon Hamid zawitają jutro na warszawską Politechnikę. Warto zajrzeć – organizatorzy zaplanowali długą sesję Q&A, spotkanie poprowadzi Marcin Beme z audioteka.pl.

Goście wydarzenia to czołowe postaci kreujące przedsiębiorczość w Krzemowej Dolinie, ale i na świecie. Paul Bragiel doradza również rządom – wywiad z nim możecie znaleźć w 21 numerze Proseeda. Wraz z Danem zarządzają i/o ventures – akceleratorem startupów na wczesnym etapie rozwoju.

Jawed Karim to współtwórca YouTube, obecnie twórca Youniversity Ventures – funduszu VC inwestującego w studenckie pomysły biznesowe a Mamoon Hamid jest partnerem w The Social+Capital Partnership, funduszu VC inwestującego w firmy na etapie zalążkowym.

Rejestracja na wydarzenie: www.krzemowapolitechnika.evenea.pl/

Aktualizacja
Było gorąco! Goście szybko zaprosili publiczność do prezentowania swoich pomysłów na biznes – przez co sesja przeciągnęła się o ponad godzinę. Pamiętajcie – jeśli będziecie mieli okazję spotkać któregoś z nich (a zdarza się to nieczęsto) – rzućcie wszystko i biegnijcie na spotkanie.
A w najbliższym numerze Proseeda znajdziecie nasz specjalny wywiad z Mamoonem Hamidem. Stay tuned!

Reklamy