Reklamy
Wydarzenia

Zaplanuj swoją karierę z Global Student Enterpreneur Awards!

Global Student Enterpreneur Awards to prestiżowy, międzynarodowy projekt non-profit organizowany na całym świecie już od ponad 10 lat. Globalne finały w przeciągu ostatnich trzech lat odbywały się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku. W 2013 roku po raz pierwszy w historii konkurs odbędzie się również w Polsce.

Global Student Enterpreneur Awards stanowi niebywałą szansę rozwoju dla tych, którzy ścieżkę kariery zaczynają, pokładając siły w zarządzaniu własnym przedsiębiorstwem. Celem inicjatywy jest wyłonienie najlepszego studenta – przedsiębiorcy na świecie.

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich odbędzie się w pięciu miastach m. in. w Krakowie. Zostanie w nim wyłoniony finalista, który weźmie udział w drugim etapie – ogólnopolskim finale, podczas uroczystej Gali Biznesu, w Warszawie. Laureat ogólnopolskiego konkursu, natomiast, będzie rywalizował z 30 finalistami z całego świata o nagrodę w wysokości 150 tysięcy dolarów podczas globalnego finału w USA.

GSEA umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych w społeczności międzynarodowej, zdobycie cennej wiedzy z zakresu prowadzenia własnej działalności oraz mentoring ekspertów. Polską edycją zarządzają Ian Scarffe oraz Jaromir Działo, a za organizację całego wydarzenia odpowiedzialna jest Entrepreneurs’ Organization – www.eonetwork.org. Partnerami konkursu są między innymi Kaufmann Foundation, Global Entrepreneurship Week, Euronext Foundation, Mercedes Benz Financial, Virgin Mobile Polska Richarda Bransona, Red Bull Polska, oraz Deloitte Polska.

Nie czekaj ! Aphlikuj już dziś na nominate@gsea.pl

Reklamy