Reklamy
Wydarzenia

Zaprojektuj karierę IT na Techcampie!

Szukasz swojego miejsca w branży IT? Przyjdź na TechCamp#5 i wraz z ekspertami prześledź specyfikację rynku pracy dla informatyków. Testowanie dostępnych rozwiązań rusza 8 listopada o godz. 19 w krakowskim Klubie Masada. Zarejestruj się już dziś!

Podczas pierwszego odcinka drugiego sezonu wydarzenia rozkodowany zostanie temat Kariery w IT. Pierwszy na scenie zaprezentuje się Karol Wituszyński w barwach Microsoft, który nakreśli możliwości rozwoju dla developerów, jakie daje współpraca z globalną marką. W czasie spotkania będzie można posłuchać też o tym, co zrobić, by wspiąć się na stanowisko IT Team Leadera, a rad w tej kwestii udzielał będzie Bartłomiej Rozkrut. Z kolei o ścieżkach certyfikacyjnych Microsoft, Cisco czy Oracle oraz innych dokumentach w jakie warto zainwestować, opowie ze szczegółami specjalista Altkom – Tomasz Gruszczyński. Niezależnie od tego, czy będziesz pracował w zespole IT, czy staniesz na jego czele, na którymś etapie spotkasz się z Project Managerem – osobą, która trzyma projekt w całości. Dlatego na TechCampie będzie można zobaczyć również Macieja Nikla z Empathy-Internet Software House, który wyjaśni, dlaczego metodologia pracy Project Managera przypomina pracę strażaka. Tego wieczoru wystąpi jeszcze Krzysztof Helak z ramienia Profeo. Ekspert portalu dla ludzi, którzy dbają o swoją karierę, rozwinie kwestię przydatności social media w rekrutacji.

Część oficjalną zamknie panel dyskusyjny, w którym eksperci zmierzą się z dylematem – startup kontra praca etatowa.

Wstęp bezpłatny, rejestracja obowiązkowa!

Na uczestników prócz praktycznej wiedzy czekać będzie szansa na networking w kuluarach i darmowa pizza. Wszystkim, którzy po raz pierwszy wezmą udział w spotkaniu przypominamy, że konieczna jest rejestracja na stronie http://www.techcamp5.evenea.pl/.

Partnerami drugiego sezonu Techcampu został Microfost BizSpark oraz Krakowski Park Technologiczny. W gronie patronów medialnych znaleźli się m.in.: Magazyn Proseed, Dziennik Internautów, Webshake.tv, e-biznes.pl, it.wkrakowie.org, KrakówIT, Webinside.pl, Niebezpiecznik.pl, Javablog.eu, Miesięcznik Manko, internet-news.com.pl, Crosssweb.pl oraz ebo.edu.pl.

Do zobaczenia 8 listopada!

AGENDA TECHCAMP #5

19.00-19.30 Karol Wituszyński, Microsoft

Kariera w IT – Od developera do superbohatera!

19.30-19.45 Bartłomiej Rozkrut

Recepta na IT Team Leadera.

19.45-20.00 Tomasz Gruszczyński, Altkom

Przegląd certyfikatów dla programistów.

20.00-20.15 Krzysztof Helak, Profeo

Jak wykorzystać social media w rekrutacji?

20.15-20.30    Maciej Nikiel, Empathy-Internet Software House

PM w akcji, czyli o gaszeniu pożarów w projekcie IT.

20.30-21.00    Panel dyskusyjny „Własny Startup vs. Etat”

 

Reklamy