Konkursy Zdrowie

Linomag® Dobrą Marką 2017

Marka dziecięcych kosmetyków Linomag® firmy Ziołolek została laureatem nagrody DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci i niemowląt.

 

Wyróżnienie Dobra Marka przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach konkursu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Marka Linomag® została w tych analizach wysoko oceniona, czego efektem jest otrzymana nagroda.

 

Linomag® to jedna z wiodących marek Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego Ziołolek Sp. z o.o. z Poznania, działającego na polskim rynku od ponad 70 lat. Dziecięca seria Linomag® to najwyższej jakości produkty na bazie oleju lnianego, przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i alergicznej dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Preparaty są hipoalergiczne, bogate w kwasy omega-3 i omega-6, wolne od SLS i barwników.

 

Godło Dobra Marka potwierdza najwyższą jakość produktu, świadczy o zaufaniu do niej odbiorców, renomie brandu oraz podkreśla statusu marki Linomag® na rynku jako lidera w swojej branży.

 

 

Źródło obrazka : [internet]

 

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com