Reklamy
Aktualności Wydarzenia

1410 Start-up Stories and Speed Dates: Presentation skills for entrepreneurs

1410ventures zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu „1410 Startup Stories and Speed Dates” – nową na polskim rynku startupów formułę spotkań dla przedsiębiorców. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie sztuka prezentacji oraz wystąpień publicznych, które mają olbrzymi wpływ na szybki rozwój młodych przedsiębiorstw.

1410 Start-up Stories and Speed Dates (9) odbędzie się we wtorek, 26 czerwca 2012, o godzinie 17.45, w AIP Business Link, mieszczącym się w biurowcu Zebra Tower, przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie. Zapisy na http://www.1410startupstories-9.evenea.pl/

Coraz więcej młodych polskich firm technologicznych wyjeżdża za granicę, aby nawiązywać relacje w branży, prezentować swoje produkty klientom, inwestorom oraz mediom, uruchamiać sprzedaż na nowych rynkach. Podstawą sukcesu jest zdolność zaprezentowania swojego przedsięwzięcia w atrakcyjny sposób oraz zachęcenia słuchaczy do kontaktu i nawiązania współpracy. Nie bez znaczenia są zatem umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych, a także jasnego i zwięzłego komunikowania zalet swojego projektu w języku angielskim.

Świat międzynarodowego biznesu stoi przed młodymi przedsiębiorcami otworem, ale czy Ty jesteś gotowy do efektownej i efektywnej prezentacji swojego przedsięwzięcia? Przyjdź, zdobądź bezcenne rady od doświadczonych mówców i prezenterów oraz wypróbuj swoich sił w trakcie sesji open mic.

Stałym elementem spotkań są sesja open mic – zapraszamy do krótkich prezentacji realizowanych projektów oraz sesja networkingowa, w formie tzw. „Speed Dates”. Dzięki nim szybko i sprawnie poznacie innych uczestników spotkania – kto wie, może znajdziecie przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów? Zachęcamy do aktywnego networkingu i nawiązywania nowych relacji – pamiętajcie o wizytówkach!

Gośćmi spotkania będą:

  • Peter Arvai – założyciel i CEO popularnego serwisu Prezi – działającego w chmurze oprogramowania, służącego do tworzenia i przedstawiania urzekających wizualnie prezentacji na tzw. wirtualnym płótnie.
  • Łukasz Młodyszewski – jako Global Business Development Manager w AIP Business Link odpowiada za budowanie relacji z partnerami zagranicznymi oraz przygotowuje młodych przedsiębiorców do ekspansji na rynki zagraniczne, w tym do spotkań i wystąpień publicznych. Łukasz był organizatorem i mentorem wydarzeń dla młodych przedsiębiorców (m.in. Startup Sauna Warsaw, Startup Weekend: Warsaw, Bratislava, Prague, Wroclaw).
  • Michał Paluchowski – prezes warszawskiego klubu Speaking Elephants Toastmasters – organizacji, która od 100 lat szkoli z zakresu komunikacji i przemawiania publicznego. Organizator dwóch edycji IgniteWarsaw. Zawodowo architekt oprogramowania i lider zespołu programistów.
  • Paweł Tkaczyk – właściciel agencji brandingowej MIDEA, autor popularnego bloga oraz dwóch bestsellerowych książek o marketingu – „Zakamarki marki” oraz „Grywalizacja”. Paweł jest cenionym mówcą publicznym i trenerem. Jego wystąpienie „Nie daj się klawiszom” jest najczęściej oglądanym wideo z TEDxPoznań.

Serdecznie zapraszamy!

Reklamy