Reklamy
Aktualności

E-commerce: rusza WellCommerce

Po pół roku pracy i testów rusza nowa platforma sklepów internetowych, stworzona przez znaną w świecie e-handlu ekipę Divante. WellCommerce zapewnia wszystko, co potrzebne do otworzenia sklepu internetowego: obsługę płatności, budowanie bazy produktów i klientów, szblony, hosting etc.

Sklep da się założyć nawet w kwadrans. Wszystko odbywa się w zgodzie z wytycznymi GIODO. WellCommerce udostępnia oprogramowanie SaaS, ale z możliwością przejścia na OpenSource lub wersję dedykowaną. Dzięki temu klient nie musi wiązać się „na siłę” z dostawcą platformy.

– Małe sklepy otrzymują bezpłatny dostęp do personalizowanych rekomendacji (takich samych jak używa np. Merlin.pl czy Empik.com), zaawansowanego eMail Marketingu i wiedzy o usability zamkniętej w dwóch bezpłatnych szablonach sklepu (opracowanych na bazie badań eyetrackingowych i 10 lat doświadczeń) – mówi Tomek Karwatka z Grupy Divante. – Dajemy też małym sklepom możliwość wypróbowania wszystkich narzędzi marketingowych z jakich korzystają duże podmioty – bezpłatnie lub znacznie taniej. Dzięki temu każdy to zaczyna z WellCommerce może zaistnieć w sieci.

Właśnie uruchomione WellCommerce ma na koncie pierwszy sukces – 15 sklepów z grupy beta testerów zdecydowało się od razu skorzystać z platformy i się na nią przenieść.

Reklamy