Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Forum IAB: prelegentem będzie… Bruce Dickinson z Iron Maiden!

Iron Maiden to jedna najbardziej utytułowanych grup rockowych na świecie, posiadając na swoim koncie ponad 85 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. Dickinson, co ciekawe, w wolnych chwilach od koncertowania jest pilotem brytyjskich linii lotniczych Astraeus Airlines. W przeszłości zajmował także stanowisko dyrektora ds. marketingu tychże linii.

Dzięki niezwykłemu zmysłowi przedsiębiorczości uzyskał  dotacje rządowe i stworzył  firmę zajmującą się technologiami lotniczymi, dając zatrudnienie ponad 1500 ludziom w Walii. Jest on również zaangażowany w projekt mający na celu budowę bezzałogowych samolotów (dronów), które znalazły zastosowanie zarówno w przemyśle jak i wojsku.

W swoich prezentacjach Bruce dostarcza fascynujących odpowiedzi na pytania:
– Jak prosperować w ciągle zmieniającym się turbulentnym otoczeniu, czyli jak jednego dnia sprzedać 50 000 biletów na koncert, a następnego dnia negocjować złożone umowy leasingowe z dostawcami samolotów?
– Jak skutecznie zaplanować swoje przedsięwzięcia biznesowe a jednocześnie wykorzystywać nadarzające się okazje?
– Jak wyciągać lekcje z porażek i sukcesów w biznesie?

W czasie wystąpienia na Forum IAB 2012 Bruce zabierze nas na wycieczkę w przyszłość i pokaże jak może wyglądać transport lotniczy za kilka lat. Bezpośrednio po swojej prelekcji Bruce Dickinson będzie do dyspozycji i z chęcią będzie odpowiadał na pytania uczestników.

Więcej informacji: ForumIAB.pl

A, raz się żyje. Zobaczcie, jak się zarządza sceną 😉

Reklamy