Reklamy
Aktualności

Fuzja agencji: Gorilla Media i Agilion Consulting łączą siły

Warszawska Agencja Interaktywna Gorilla Media oraz Agilion Consulting, firma specjalizująca się w usługach outsourcingu i insourcingu specjalistów IT, połączyły się. Połączone spółki będą operować pod wspólnym szyldem Agilion Consulting. Do połączenia doszło pod koniec czerwca br. W efekcie powstaje zespół specjalistów liczący ponad 20 osób.

Fuzja pozwoliła stworzyć agencję digital o unikalnych i rozbudowanych kompetencjach, która realizuje kompleksowe projekty interaktywne, w najpopularniejszych ekonomicznych rozwiązaniach takich jak PHP i Linux, i w tych profesjonalnych, opartych o .net i platformy Microsoft. Integracja zakłada spojenie struktur pod szyldem Agilion Consulting.

Marka Gorilla Media zostanie zachowana. Firma obecna jest na rynku od 2010 roku, w dalszym ciągu będzie świadczyć usługi z zakresu tworzenia serwisów www, działań w obszarze social media, produkcji treści multimedialnych, aplikacji internetowych, mobilnych i desktopowych oraz przeprowadzania kampanii marketingowych. Z kolei Agilion Consulting specjalizuje się głównie w usługach z zakresu outsourcingu i insourcingu programistów .net do USA.  Agencja istnieje na rynku od 2011 roku.

– Połączenie naszych dwóch zespołów o uzupełniających się kompetencjach, daje wiele nowych możliwości w obsłudze klientów, zarówno na rynku amerykańskim, jak i krajowym. Nowy zespół tworzy grono pracowników IT specjalizujących się w technologiach, z których wcześniej nie korzystaliśmy w Gorilla Media.  Po połączeniu nasze możliwości produkcyjne znacznie wzrosły, a zakres wspieranych technologii pokrywa oczekiwania rynku. Obecnie jesteśmy gotowi przyjąć każdy brief – komentuje Maciej Dobrodziej, jeden z założycieli Gorilla Media oraz Chief Executive Manager Agilion Consulting Sp z o.o. sp. k..

Po połączeniu spółka posiada w swoim portfolio takich klientów, jak Ströer, Grupa Infor, Grupa Prymat, Ministerstwo Zdrowia, Starpharma, X-Trade Brokers, Kubala, Cityboard Media, Manhattan Mini Storage, Park Fast, Edison Properties czy St. Luke’s Hospital.

Reklamy