Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Handel wraca na Stadion Narodowy!

23 i 24 września w Warszawie na Stadionie Narodowym odbędzie się Konferencja Ecommerce Trends 2013/jesień połączona z V edycją Targów eHandlu.

Na konferencji planowanych jest ponad 40 prezentacji, które poprowadzą najbardziej doświadczeni eksperci e-commerce zarówno z Polski jak i z zagranicy (nazwiska prelegentów będą ujawnione już wkrótce). Przewidziany jest jest także międzynarodowy panel dyskusyjny z przedstawicielami organizacji branżowej Ecommerce Europe oraz firm zrzeszonych w eCommerce Polska. Program dwudniowej konferencji podzielony zostanie na bloki tematyczne obejmujące zagadnienia dotyczące badań, danych rynkowych, nowych trendów i kierunków rozwoju branży ecommerce, technologii dla esklepów, platform, oprogramowania, hostingu. Istotnymi tematami prezentacji podczas Ecommerce Trends 2013/jesień będą rozwiązania płatnościowe, logistyka oraz efektywny marketing zorientowany na sprzedaż oraz bezpieczeństwo zakupów.

Kulminacyjnym punktem pierwszego dnia będzie wieczór branżowy podczas, którego możliwe będzie spotkanie z wystawcami Targów eHandlu oraz udział w Gali rozdania corocznie przyznawanych wyróżnień dla najlepszych firm, produktów i usług wpierających rozwój eHandlu w Polsce – Ekomersów 2013.

Konferencja Ecommerce Trends stwarza możliwość indywidualnych spotkań z Doktorami Ecommerce, którzy dzielić się będą wiedzą z zakresu marketingu prosprzedażowego, logistyki, usability czy analityki. – Atutem Ecommerce Trends jest wysoki poziom merytoryczny konferencji oraz duże grono uczestników zainteresowanych podwyższaniem swoich kompetencji. Jesteśmy przekonani, ze formuła konferencyjna połączona z targami i to na Stadionie Narodowym, daje uczestnikom unikalną możliwość spotkania całej branży ecommerce w jednym miejscu – mówi Dariusz Sokołowski, co-founder NoNonoobs.pl, organizatora wydarzenia.

Do zaprezentowania się podczas dwudniowej imprezy zaproszeni są zarówno dostawcy usług, narzędzi, rozwiązań dla sklepów, firmy logistyczne, płatnościowe, inwestorzy, jak i sklepy. Konferencja Ecommerce Trends 2013 to wydarzenie, którego celem jest promowanie praktycznej wiedzy pozwalającej rozwijać własny biznes poza tradycyjnymi kanałami.

Uwaga: Tylko do 30 czerwca 2013 specjalna cena wejściówek na konferencję

www.ecommercetrends.pl/rejestracja-na-konferencje

Reklamy