Aktualności Wydarzenia

Konferencja „Doświadczenia i perspektywy Project Management w Polsce”

Kiedy: 24-25 października br.
Gdzie: Warszawa

Stowarzyszenie IPMA Polska zrzeszające profesjonalistów oraz instytucje działające w obszarze zarządzania projektami. już po raz szesnasty organizuje ogólnopolską konferencję poświęconą właśnie temu zagadnieniu.

Tematem przewodnim konferencji są „Doświadczenia i perspektywy Project Management w Polsce”. Zaplanowano panele dyskusyjne, prelekcje, spotkania i spotkania networkingowe. Mówcy postarają się odpowiedzieć na pytania o kierunki rozwoju zarządzania projektami.
Obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalnych kierowników projektu. To zawód przyszłości, który otwiera nowe drzwi w karierze i rysuje atrakcyjne perspektywy dla tych, którzy chcą się rozwijać w różnych branżach. Ta konferencja jest szansą wskazania, którymi ścieżkami można zbliżyć się do zdobycia nowych kompetencji z dziedziny Project Management – zachęca do uczestnictwa dr Dariusz Wieczorek, organizator konferencji.

Kto zabierze głos
O wysoką wartość merytoryczną spotkania zadbają specjaliści ze świata nauki, biznesu i praktyki. Do udziału w konferencji zaproszono głównie przedstawicieli sektora prywatnego. Wśród mówców pojawi się m.in.: Sławomir Lachowski, twórca mBanku oraz MultiBanku, Krzysztof Rudziński, organizator i prezes Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Nie zabraknie też project managerów z branży IT, m.in. z IBM Polska oraz Atena S.A.

Poprzednie doświadczenia
Tegoroczne spotkanie to już szesnasta edycja konferencji. W ubiegłych latach odbywały się w Krakowie, Gdańsku czy Rzeszowie.

Co oprócz wykładów?
Organizatorzy zaplanowali również szereg imprez towarzyszących, dzięki którym będzie można porozmawiać o swoich doświadczeniach, problemach, wyzwaniach i sukcesach. Spotkania networkingowe w nieformalnej atmosferze mają przyczynić się do integracji środowiska, kierowników projektów, którzy z racji swojego zawodu często zmieniają otoczenie.

Warunki uczestnictwa
W konferencji udział może wziąć każdy – wstęp kosztuje 600zł netto, dla członków IPMA i studentów obowiązuje zniżka.
Rejestrować się można na stronie Stowarzyszenia.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com