Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Konferencja Navigation Trends 2013 – pierwsze w Polsce spotkanie branży lokalizacyjnej

 W którym kierunku zmierza nawigacja samochodowa? Czy użytkownicy będą z niej korzystać, czy wybiorą smartfony?  Jakie płyną korzyści z zastosowania systemów monitoringu flot samochodowych?  Jak wygląda geotargetowanie w reklamie?

Odpowiedzi m.in. na te pytania będzie można uzyskać na konferencji Navigation Trends 2013, orgaznizowanej przez portal lokalizacja.info, od wielu lat związanego  z rynkiem technologii satelitarnych, w tym systemów nawigacji satelitarnej.

Konferencja skierowana jest do osób zainteresowanych rozwiązaniami branży telematycznej i LBS (Location Based Services), w tym systemami GPS, które widzą ich zastosowanie w prowadzonym przez siebie biznesem.

Wydarzenie, odbędzie się 20 czerwca w warszawskim Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza.

W programie między innymi:

  Przegląd dostępnych na świecie systemów systemów nawigacji satelitarnej, w tym BeiDou, Galileo, Glonass, GPS

  Jak się robi mapy?

  Geolokalizacja w aplikacjach mobilnych w Polsce – przykłady zastosowania lokalizacji GPS/GSM

  Reklama geotargeotowana w T-Mobile

  Jakie marki z branży usług lokalizacyjnych są najbardziej popularne w Internecie

  Nawigacja to nie wszystko

  Nawigacja PND vs. Nawigacja mobilna

  Usługi dla flot samochodowych – monitoring GPS

  Monitoring pracownika w miejscu pracy a ochrona danych osobowych pracownika

Jako prelegenci między innymi wystąpią przedstawiciele takich firm jak: T-Mobile, Imagis, Emapa, Norbsoft, Gannet, Panorama Firm, SentiOne, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Navigation Trends 2013 ma też na celu wyłonić najlepsze usługi i produkty w poszczególnych kategoriach (nawigacja samochodowa, nawigacja turystyczna, nawigacja mobilna, system monitoringu GPS, aparat fotograficzny z funkcją GPS, wideorejestratory z GPS itd.) oraz umożliwić networking z przedstawicielami branży lokalizacyjnej w Polsce.

“Opisując polski rynek od 2007 roku wiemy, jak bardzo potrzebne jest wydarzenie targowo-konferencyjne, które umożliwi integrację jego członków, a także zaprezentowanie tego, nad czym firmy obecnie pracują. Kongresy i seminaria są nieodzownym elementem gospodarki wolnorynkowej i każdego rozwijającego się segmentu rynku. Chcielibyśmy zatem, aby cykl Navigation Trends na stałe wpisał się w kalendarz każdego przedstawiciela branży i osób związaych z usługami wykorzystującymi systemy nawigacji satelitarnej.” – mówi Paweł Kacperek, Redaktor Naczelny lokalizacja.info – organizatora konferencji.

Więcej informacji na stronie konferencji – http://navigationtrends.pl

Reklamy