Aktualności CeBIT 2013 Wydarzenia

Match & Meet – znajdź partnera biznesowego na CeBIT 2013

4,2 tys. wystawców i 312 tys. zwiedzających – to statystyki CeBIT 2012. Znalezienie w takim tłumie odpowiednich osób nie byłoby możliwe bez systemu Match & Meet, z którego warto skorzystać, jeśli wybierasz się na CeBIT 2013.

Match & Meet pomaga znaleźć i skontaktować ze sobą potencjalnych partnerów biznesowych oraz pozyskać klientów zainteresowanych konkretnymi produktami i usługami.

W ramach systemu istnieją trzy poziomu interakcji:

Match & Meet Registration – zarejestruj się za darmo i daj się odnaleźć. Inni użytkownicy dowiedzą się kim jesteś, czego szukasz i co oferujesz. Dostawcy i klienci mogą cię odnaleźć i skontaktować się z tobą. Możesz potwierdzać wnioski kontaktowe i odpowiadać na nie.

Match & Meet Online – wybierz odpłatny pakiet 3-dniowy lub roczny i bądź aktywnym uczestnikiem, nawiązując kontakty online z potencjalnymi kontrahentami przed targami, w czasie ich trwania i po zakończeniu imprezy.

Match & Meet Onsite – profesjonalny pakiet, umożliwiający indywidualną obsługę spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi bezpośrednio na targach.

Na Match & Meet zarejestrujesz się na stronie cebit.de.

Podczas targów zorganizowany będzie również Future Match Enterprise Europe Network koordynowany po stronie Polskiej przez PARP.

Polska jest krajem partnerskim tegorocznych targów CeBIT 2013, które odbędą się 5-9 marca 2013 w Hanowerze. Więcej informacji znajdziesz na stronie cebit.mg.gov.pl.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com