Aktualności

Morizon łączy się z Melog (domy.pl, oferty.net)

Morizon Melog

Morizon.pl nabył 100% udziałów w Melog.com, będącej wydawcą serwisów dla branży nieruchomości, na czele z domy.pl i oferty.net.

Transakcja będzie zrealizowana w 48,72% za gotówkę, a 51,28% za akcje Morizon.pl. Po zamknięciu transakcji dotychczasowi większościowi właściciele Melog.com będą posiadać 42% kapitału Morizon.pl, a docelowo obie firmy będą działać jako jedna spółka, wskakująć tym samym na 3. pozycję wśród największych firm internetowych z sektora nieruchomości.

Do portfolio Melog.com należą znane portale nieruchomościowe: oferty.net, domy.pl, komercyjne.pl, noweinwestycje.pl, bezposrednie.com oraz oprogramowanie DomyPro i Agencja3000.

Od 3 kwietnia 2013 roku, po przejęciu 100% akcji spółki Media Nieruchomości, Morizon stał się również właścicielem serwisu nportal.pl. Nportal.pl to wyszukiwarka ogłoszeń z branży nieruchomości istniejąca na rynku od 2008 roku.

W październiku 2013 roku Morizon S.A. została wyróżniona w kategorii „Wschodzące Gwiazdy” XIV edycji Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Grupa Melog.com działa na rynku od 1996 roku. Początkowo dostarczała dedykowane aplikacje informatyczne i rozwiązania internetowe dla czołowych firm działających na terenie Polski, m.in. PZU S.A., Allianz, QXL Ricardo, czy Baker & McKenzie Polska.

Obecnie Grupa melog.com to największy dedykowany wydawca mediów i dostawca usług informatycznych dla rynku nieruchomości w Polsce.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com