Reklamy
Aktualności Narzędzia

Narzędzia: Activeforms – twórz formularze szybko i łatwo

Stworzona przez firmę e-point SA usługa Activeforms to wygodne rozwiązanie dla biznesów, których istotnym ogniwem jest zbieranie danych od klientów z wykorzystaniem formularzy.

Dzięki temu narzędziu szybko wzbogacisz stronę sprzedażową swojej firmy o profesjonalny system formularzy bez konieczności kodowania, zamawiania serwerów i długotrwałego wdrożenia. Graficzny kreator pozwala błyskawicznie zbudować atrakcyjne wizualnie formularze. Wypełniający je klienci mogą skorzystać z opcji Save&Load, czyli zapisać w połowie ukończony proces i wrócić do niego, gdy zdobędą potrzebne dane lub znajdą chwilę czasu na jego uzupełnienie.

Opcja umieszczania w formularzu walidatorów informujących użytkownika o popełnionych błędach zmniejsza ryzyko niepoprawnego wypełnienia formularza. ActiveForms śledzi też sposób uzupełniania poszczególnych pól, co pozwala sprawdzić, z którymi użytkownicy mają problemy i poprawić je, aby formularz był łatwiejszy w obsłudze. Opcja ta może też służyć testom A/B, dzięki którym wybierzesz wersję pozwalającą najskuteczniej pozyskiwać dane klientów.

Cena za korzystanie z ActiveForms jest ustalana indywidualnie. Organizacje pozarządowe mogą wykorzystywać narzędzie bezpłatnie. Działanie ActiveForms można sprawdzić podczas darmowego, 30-dniowego okresu próbnego.

 

Artykuł pochodzi z Proseed #25. Sprawdź pełny spis treści Proseed #25 w dziale „numery”.

Aby uzyskać pełny dostęp do unikalnych treści magazynu zamów subskrypcję na proseedmag.pl/subskrypcja.

Wolisz słuchać?  Pobierz Proseed Audio #25 za jedyne 9,90 zł.

Chcesz sprawdzić jakość, zanim zapłacisz? Zapisz się na darmowy newsletter i otrzymuj co miesiąc bezpłatne wydanie Proseed.

Reklamy