Aktualności

Rafał Brzoska z Nagrodą Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej

Rafał Brzoska Grupa Integer

Rafał Brzoska – prezes Grupy Integer.pl – został laureatem konkursu INNOVATICA w kategorii Osobowość innowacyjna. Uroczysta Gala, podczas której ogłoszono zwycięzców plebiscytu organizowanego przez Prezesa KIG, odbyła się 17 czerwca w trakcie Kongresu Innowacyjnej Gospodarki w Warszawie.

Kapituła Konkursu – wybierając spośród nadesłanych zgłoszeń kandydaturę Rafała Brzoski – doceniła odważną strategię Prezesa Grupy Integer.pl, która w połączeniu z innowacyjnym podejściem do biznesu od kilku lat w znaczący sposób wpływa na wzrost jakości usług zarówno krajowej, jak również międzynarodowej branży pocztowo-kurierskiej.

W uzasadnieniu wniosku wskazano m.in., iż spółka zarządzana przez Rafała Brzoskę inicjuje i realizuje nowatorskie projekty biznesowe, promując w ten sposób innowacyjne rozwiązania „made in Poland”.

– Wyróżnienie w plebiscycie „INNOVATICA” to dla mnie nie tylko powód do dumy i dowód na to, że rozwiązania wdrażane przez Grupę Integer.pl są cenione przez grono znamienitych specjalistów, ale to przede wszystkim bodziec do wprowadzania kolejnych innowacji na rynku pocztowo-kurierskim – komentuje Rafał Brzoska, Prezes Grupy Integer.pl.

Nagrody INNOVATICA są nieodłącznym elementem Kongresu Innowacyjnej Gospodarki, dedykowanemu procesom zmian w zakresie innowacyjności polskiej gospodarki. Wyróżnienia są przyznawane w trzech kategoriach: innowacyjna firma/uczelnia/organizacja, innowacyjne rozwiązanie oraz osobowość innowacyjna.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com