Aktualności Wydarzenia

Relacje: Biznes dobrze zmiksowany

Kilka tygodni temu – po raz pierwszy Bielsku-Białej – odbyła się kolejna edycja StartUp Mixera, poświęcona zarządzaniu projektami internetowymi. Jeden z uczestników bielskiego spotkania, w samym środku futbolowej gorączki przyjechał aż z… Gdańska.

W wydarzeniu wzięli udział eksperci: Krzysztof Kowalik oraz Maksymilian Śleziak z firmy Ageno. Twórcy aplikacji miniCRM, usługi online służącej do zarządzania relacjami z klientami. W spotkaniu uczestniczył także Mateusz Maik, dyrektor Akademickich Inkubatorów na Śląsku.

Przed ekspertami i uczestnikami spotkania zaprezentowały się dwie zaproszone firmy działające w Inkubatorach. Pierwszą z nich był startup Bystrzak – sklep internetowy oferujący zabawki edukacyjne. Kolejną firma Petrolia, który zajmuje się dystrybucją smarów ekologicznych. O ofercie a także i planowanym rozwoju każdego ze startupów mówili ich właściciele: Marcin Kwiatek i Przemysław Homa. Obie firmy działają w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Spotkania z cyklu StartUp Mixer to cykliczne wydarzenia organizowane przez AIP w całej Polsce. Przedsięwzięcie adresowane jest do firm działających w  Inkubatorach, osób myślących o założeniu własnej firmy, studentów  i wszystkich zainteresowanych. Każde jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, pozyskiwaniu wiedzy biznesowej oraz swobodnej wymiany doświadczeń. Czy warto się na nim pojawić? Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com