Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Relacje: Biznes dobrze zmiksowany

Kilka tygodni temu – po raz pierwszy Bielsku-Białej – odbyła się kolejna edycja StartUp Mixera, poświęcona zarządzaniu projektami internetowymi. Jeden z uczestników bielskiego spotkania, w samym środku futbolowej gorączki przyjechał aż z… Gdańska.

W wydarzeniu wzięli udział eksperci: Krzysztof Kowalik oraz Maksymilian Śleziak z firmy Ageno. Twórcy aplikacji miniCRM, usługi online służącej do zarządzania relacjami z klientami. W spotkaniu uczestniczył także Mateusz Maik, dyrektor Akademickich Inkubatorów na Śląsku.

Przed ekspertami i uczestnikami spotkania zaprezentowały się dwie zaproszone firmy działające w Inkubatorach. Pierwszą z nich był startup Bystrzak – sklep internetowy oferujący zabawki edukacyjne. Kolejną firma Petrolia, który zajmuje się dystrybucją smarów ekologicznych. O ofercie a także i planowanym rozwoju każdego ze startupów mówili ich właściciele: Marcin Kwiatek i Przemysław Homa. Obie firmy działają w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Spotkania z cyklu StartUp Mixer to cykliczne wydarzenia organizowane przez AIP w całej Polsce. Przedsięwzięcie adresowane jest do firm działających w  Inkubatorach, osób myślących o założeniu własnej firmy, studentów  i wszystkich zainteresowanych. Każde jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, pozyskiwaniu wiedzy biznesowej oraz swobodnej wymiany doświadczeń. Czy warto się na nim pojawić? Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Reklamy