Reklamy
Aktualności Konkursy

Startup Sito: poznajcie finałową dziesiątkę

Projekty do finałów konkursu Startup Sito wybrane. 27 września w trakcie konferencji InternetBeta 2012 w Rzeszowie zaprezentują się: Baseline, educadvisor, Nearbox, Lookmash, Multiplatformowa aplikacja 2nd screen, Kiddoland, Skanuj.to – Dane na Zawołanie, Stick and Play, UsabilityTools.com, ZONAR.

Ich zadaniem będzie przedstawienie swojego projektu przed jury i uczestnikami konferencji.

W składzie osób, które decydować będzie o przyznaniu nagrody głównej zasiądą: Krzysztof Bełech (Satus Venture), Bartłomiej Gola (SpeedUp Group), Rafał Han (HanBright), Wojciech Przyłęcki (IQ Partners), Marcin Szeląg (InnovationNest), Ewa Fabiańska (IdeaBank) oraz Mateusz Tułecki organizator konferencji InternetBeta. Konkurs poprowadzi Anita Kijanka.

Twórcy projektów mają 24h na promocję swojego projektu wśród uczestników konferencji, którzy przyznawać będą w piątek nagrodę publiczności.

Nagrodami w konkursie są dla wszystkich finalistów bezpłatny udział w konferencji InternetBeta 2012 od 27-28 września. Do laureata Nagrody Jury trafi iPad 2 o wartości około 3500 zł od Idea Bank, półroczny abonament do konta Pro Premium od Brand24 o wartości 1 494. Do tego miesięczny pakiet Gold od CubePR o wartości 1999 zł obejmujący przygotowanie strategii PR dla startupu, wirtualne biuro prasowe, przygotowanie listy dziennikarzy do współpracy, wsparcie w przygotowaniu informacji prasowych o firmie, pakiet 16 godzin pracy konsultanta oraz wejściówka na konferencję InternetBeta 2013.

Zwycięzca Nagrody Publiczności otrzyma iPod Touch 8 GB o wartości ok. 1000 zł od Idea Bank, półroczny abonament do konta Pro Premium od Brand24 o wartości 1 494 zł i miesięczny pakiet Gold od CubePR o wartości 1999 zł a także wejściówkę na konferencję InternetBeta 2013.

Reklamy